Jarmark Bożonarodzeniowy

Strona główna Działy Co was denerwuje w naszym powiecie? Jarmark Bożonarodzeniowy

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1łos, and was last updated by  ry_ry 4 years, 8 months temu.

Viewing 1 post (of 1 total)
Autor Wpisy
Autor Wpisy
22 listopada 2012 o 21:49 #3640

ry_ry

Staramy się, by z roku na rok oferta Jarmarku Bożonarodzeniowego była coraz ciekawsza. Niestety, nie wszystkie nasze plany i przedsięwzięcia (a są naprawdę duże) będą mogły zostać zrealizowane. Nieustannie borykamy się z tak prozaiczną sprawą, jaką są finanse… Mimo pomocy sponsorów i kilku gmin przygotowanie Jarmarku wisi jeszcze na włosku.

Jest nam bardzo przykro, że Starosta Rycki, któremu w największym stopniu powinno zależeć na wsparciu inicjatyw promujących Powiat, nie chce wesprzeć finansowo Jarmarku. Zwróciliśmy się z prośbą o kilkaset złotych…
Rozumiemy potrzebę cięć wydatkowych, jednak czy słuszne jest oszczędzanie na wydarzeniu, które integruje mieszkańców całego regionu?!
Jarmark Bożonarodzeniowy to szczególne wydarzenie, nie tylko ze względu na przedświąteczny czas, ale również z powodu bezinteresownego zaangażowania wielu mieszkańców całego regionu. Taka inicjatywa buduje kapitał społeczny tak bardzo potrzebny naszemu powiatowi.

Piszemy to, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Trudno nam jest zrozumieć postępowanie Starosty, nasze argumenty niestety do niego nie trafiają.
W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą. Jeśli ktoś z Was ma kontakt Panem Starostą, niech spróbuje osobiście go przekonać, a jeśli nie to napiszcie, jakich my argumentów powinniśmy użyć, aby przekonać władze powiatowe do Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Oczywiście nie zamierzamy się poddawać. Zrobimy wszystko, aby Jarmark się odbył.

Viewing 1 post (of 1 total)

Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc odpowiadać na komentarze.