Aktualności, Dęblin

Studenci blokują parkingi

Opublikowano 21 marca 2018, autor: Tomasz Mikusek

Od poniedziałku w centrum miasta nie ma gdzie zostawić auta. Większość miejsc postojowych jest zablokowana

Sprawa parkingów w centrum Dęblina wraca jak bumerang. Od poniedziałku czytelnicy informują nas o fatalnej sytuacji związanej z miejscami postojowymi. Tam królują samochody studentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. Wszystko przez to, że ci stacjonarni nie mogą wjeżdżać samochodami na teren jednostki.

Najgorzej jest na dużym parkingu przy miejskiej przychodni. Tam gdzie zwykle parkują pacjenci o personel teraz większość placu zajmują stojące od kilku dni auta na obcych rejestracjach. Podobnie jest pod Biedronką gdzie na 9 miejsc, aż 7 zajmują od trzech dni te same samochody. Nie inaczej sytuacja wygląda pod starym kinem Irena gdzie jest „pełne obłożenie” czy przy ul. PCK. Tu na 20 miejsc stoi 14 pojazdów na obcych „blachach”.

Burmistrz Beata Siedlecka już w 2015 roku obiecywała, że miasto zajmie się tym problemem. Niestety od tamtej pory sytuacja nie została rozwiązana.

Jak tym razem władze Dęblina podejdą do problemu i co zrobiły do tej pory, aby ulżyć mieszkańcom przeczytacie w najbliższym numerze „Twojego Głosu”.

 

 

komentarz »
  1. Emil 22 marca 2018 15:57 - Odpowiedź

    Brawo. Pod przedszkolem na Lotnisku też nie jest dobrze… Nie dosc ze slepa uliczka Jedno wejscie do przedszola otwarte A wszyscy na 7.30. Ale ani PANI dyrektor ani miasto noc nie reaguje

Napisz komentarz »