Aktualności, Bez kategorii, Sport

XVI Plebiscyt „Twojego Głosu” na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w Powiecie Ryckim

Opublikowano 04 stycznia 2017, autor:

Pierwszy kupon, numery SMS i zaczynamy
Sylwetki 33 sportowców oraz 20 szkoleniowców przedstawione. Można już wypełniać kupony i wysyłać SMS-y na swoich ulubieńców. Mówiąc krótko: XVI Plebiscyt Twojego Głosu rozpoczęty

Głosowanie do 10 lutego

Jak zwykle swoje głosy Czytelnicy będą mogli oddawać na kuponach wyciętych z naszego tygodnika (ważne są tylko oryginalne kupony). W przypadku głosowania na Sportowca Roku należy wpisać 10 różnych nazwisk z listy nominowanych zawodników, a podczas wyborów Trenera Roku – 5 różnych nazwisk z listy nominowanych szkoleniowców. Kupony, na których będą powtarzać się nazwiska lub znajdą się na nich osoby spoza list nominowanych, będą nieważne. W tym roku wydrukujemy 6 kuponów (pierwszy jest drukowany w tym numerze TG, a ostatni zostanie zamieszczony 8 lutego).

Podobnie, jak w kilku ostatnich latach, będzie można oddawać głosy na swoich faworytów za pomocą SMS-ów. Treść SMS-ów oraz numer, na jaki należy je wysyłać, podajemy przy każdym z kandydatów. W tym roku głosowanie kończy się 10 lutego (piątek) o godzinie 24:00. I to zarówno to na kuponach, jak i przy pomocy SMS-ów.

Wyniki 18 lutego w „Renesansie”

Podsumowanie oraz podanie wyników XVI Plebiscytu odbędzie się podczas tradycyjnej Gali Sportu, która odbędzie się w ryckim kinie „Renesans”. Tam poznamy „Złotą Dziesiątkę Sportowców” oraz „Złotą Piątkę Trenerów” naszego Plebiscytu. O tym, kto znajdzie się wśród laureatów, zadecydują oczywiście nasi Czytelnicy.

Więcej w papierowym wydaniu „Twojego Głosu”.

SPORTOWIEC ROKU 2

 

 

Napisz komentarz »