Aktualności, Sport

XVI Plebiscyt Twojego Głosu na Sportowca i Trenera Roku

Opublikowano 12 stycznia 2017, autor:

Ta edycja Plebiscytu jest rekordowa, jeżeli chodzi o liczbę nominowanych sportowców i trenerów. W ubiegłym tygodniu listę zawodników, spośród których Czytelnicy Twojego Głosu wybiorą tego Najpopularniejszego, uzupełniliśmy o 2 nazwiska „walczaków” z klubów dęblińskich: Artura Pawlika z Forcy i Nikodema Ziemeckiego z Armii. W ten oto sposób liczba nominowanych sportowców wzrosła do 35.

Również wśród szkoleniowców dopisaliśmy jedno nazwisko, a konkretnie Adriana Kurka, który trenuje zawodników MMA w dęblińskiej Forcy. Liczba nominowanych do tytułu Trenera Roku wzrosła do 20 (w tym jeden duet szkoleniowców). Co jest największą liczbą w historii naszego Plebiscytu.

Dlaczego dopiero teraz dopisujemy te nazwiska? Dlatego, że wcześniej były uzgodnienia o tych nominacjach, ale brakowało z klubów sportowców i trenera. Ta lista jest już zamknięta. Tradycyjnie liczymy na aktywność naszych Czytelników i… czekamy na 18 lutego, kiedy to w sali odnowionego kina „Renesans” w Rykach będziemy mogli ogłosić wyniki XVI Plebiscytu Twojego Głosu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w powiecie ryckim. Zapraszamy do głosowania i na Galę Sportu.

Zasady głosowania

Swoich ulubieńców mogą Państwo wspierać na kuponach wyciętych z Twojego Głosu oraz za pomocą SMS-ów. Przypominamy, że prawidłowo wypełniony kupon na Sportowca Roku powinien zawierać 10 różnych nazwisk spośród nominowanych zawodników. Powtarzające się nazwiska, bądź spoza listy będą powodem do unieważnienia kuponu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku trenerów: należy wpisać 5 różnych nazwisk spośród nominowanych szkoleniowców. W głosowaniu SMS każdy z nominowanych ma swój indywidualny numer, który należy wpisać i wysłać pod wskazany numer.

 

Napisz komentarz »