:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dęblin. Motocyklista ranny w wypadku nie żyje

Wypadki, Dęblin Motocyklista ranny wypadku żyje - zdjęcie, fotografia

Nie udało się uratować życia 37-letniego mężczyzn

Do wypadku doszło wczoraj na ul. Niepodległości w Dęblinie około godz. 17.  Jadący motocyklista zderzył się z włączającym się do ruchu citroenem. Z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Mimo kilkugodzinnej reanimacji 37-latek zmarł.

Kierująca osobówką, 52-letnia mieszkanka powiatu kozienickiego, była trzeźwa. Przez kilka godzin droga krajowa nr 48 była zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Fot. Policja

Reklama

Dęblin. Motocyklista ranny w wypadku nie żyje komentarze opinie

  • Karolina - niezalogowany 2019-04-18 10:52:21

    Szczere kondolencje dla całej rodziny, nie mogę uwierzyć w to co się stało, to mój wieloletni kolega, jeszcze ze szkolnych lat

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 17:56:47

    Połowie kierowców samochodów powinno zabrać się prawo jazdy!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 18:50:55

    Pani powinna iść siedzieć

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 08:35:20

    A ile miał na liczniku ten pan na motorze bo przy 50 na pewno tak by to nie wyglądało

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 10:47:49

    Motocykliści powinni bardziej uważać bo nie raz się spotkałam z nie ostrożnością z ich strony.

  • Gosciu spejson - niezalogowany 2019-04-20 19:51:52

    W tej sytuacji ktoś kto pisze komentarz że motocykliści powinni uważać i z jaką prędkością jechał motocyklista itp to polecam się jebnac w łeb, jestem motocyklista i codziennie dojeżdżam i wracam z pracy pokonując około 80 km po mieście i wiem że my motocykliści mamy łeb na karku, refleks, trochę wyobraźni czego nie mogę powiedzieć o Ludziach około 50 i nie tylko bo to nie jest wyznacznik, którzy ledwo skupiają się na drodze a co dopiero na patrzenie w lusterka więc jeżeli ktoś nie umie się włączyć do ruchu nie wymuszając pierwszeństwa i powodując wypadku dla mnie z miejsca zabrać prawko i wręczyć max rower...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-20 19:54:01

    Później się pisze jakieś statystyki z dupy ile motocyklistów ginie w wypadkach drogowych tylko nikt nie napiszę z czyjej to winy.. właśnie z winy takich niekompetentnych pozbawionych podstawowych umiejętności kierowców bo co trudnego we włączeniu się do ruchu..

  • Gość - niezalogowany 2019-04-21 03:48:05

    Kolega się wypowiada jako motocyklista ale chyba niepełnosprawny, prędkość w terenie zabudowanym jest po to żeby każdy ruch robić na spokojnie i nie pędzi się, prędkość 2x i więcej niż dozwolona= karą w jakiś sposób, nie koniecznie śmiercią. Jeździłem ale zrozumiałem, że waznieszje życie już szaleć przed ludźmi 120KM motocyklem.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 16:04:32

    Wiadomo ze ta pani nie nadaje się do prowadzenia pojazdów jak wiele innych osób w tym wieku. Mimo to Darek by nie zginął jakby nie za bardzo pociskał manetką. Szkoda Darka,ale w pewnym sensie tez jest jego wina

  • gość 2019-04-24 20:08:59

    Cóż mogę powiedzieć... Hmmm... Jedno: A ja śpiewam! A ja tańczę i zajadam słodziutkie pomarańcze!! ... a JEGO robaki!!!! he he he :))) Wcale mi go nie żal!! NIC A NIC!! :D Matka z ojcem go kultury nie nauczyła to ma za swoje. Nie dawno u mnie przez wioskę położyli nowy asfalcik, no bajeczka jeździ się jak po stole, zapomniano tylko o jednym: progi zwalniające. Teren mocno zabudowany, ograniczenie do 40km/h, znak z daleka widać bo wymienili znaki na nowe jak kładzono nowy asfalt. Nie raz mam ochotę wyjść na ulicę z grabiami i rzucić mu pod koła, w szprych, gdy słyszę z daleka jak idzie jak przecinak. Bo jedzie 40km/h... tylko przed 40 jest jeszcze 100km/h. Gówniarze ledwo od cycka matki oderwani, kupi "wiertarkę" i pokazuje co to nie on potrafi, a później płacz, lament i biadolenie. I pytam się po co- nie ma się co FRAJERÓW żałować :) Przykład: Czas temu koło mnie na tym nowym asfalcie jeden debil (jakiś kolega sąsiada) pajacował jak poje...ny- w samych spodenkach i krótkiej koszulce. Jeździł w tą i z powrotem, jeden huk i tuman kurzu. Akurat kopałem w ogródku, sadziłem świerki. Wkór..łem się i wyszedłem do ulicy. Widzę jedzie, zrobiłem dryg FRAJER się wydygał, zatrzymał się, zawrócił i do mnie z ryjem. Zapytałem się grzecznie co on odpier...la, sobota po południu, ludzie chodzą, dzieciaki jeżdżą rowerami. Odwróciłem się plecami i odszedłem grzecznie. Słyszę ruszył i za chwilę poczułem jak mnie umyślnie potrącił kołem przednim najeżdżając na mnie. Efekt był tego taki, że złapałem go za szczękę w kasku i ile fabryka dała z całej siły pociągłem w dół tak, że stracił równowagę i się wywrócił z motocyklem który jeszcze mu przygniótł nogę. Wygramolił się z pod niego i z łapami do mnie, a to że on jest łażącym salsesonem, a ja szczupły, zwinny i wiodki lekki unik i znowu za szczękę w kasku i tym razem pełną siłą do tyłu, i padł jak kij od szczotki- liczyłem na złamanie mu karku ale jego słonia na karku zamortyzował :/ Podniósł się, zdjął kask i do mnie z łapami. Złapałem za szpadel i krzyknołem: -Tylko podejdź do mnie, tylko mnie tknij, a Ci łeb obetnę tym szpadlem i zakopie!! ;< Nagle widzę sąsiad biegnie. Złapał go dostał dwa strzały w ryj FRAJER znowu padł. Drugi sąsiad podbiegł bo widzi, że impreza się rozkręca, wyrwał mi szpadel z ręki i zaczął okładać po motocyklu, rąbać, dziabać go. HA HA HA... :D Krzyczę do niego: -Daj spokój, szkoda (i tu nie zdążyłem dokończyć czego szkoda bo usłyszałem odpowiedź) -Nic nie szkoda!! Stać go na motor kupi sobie drugi skur...iel!! Parskłem śmiechem i mówię: -Szkoda szpadla, nowiuśki! Tydzień ma, a Ty już go w taką eksploatację puszczasz. Poczekaj, siekierę Ci przyniosę. -Nie drygaj, to Fiskars masz dożywotnia gwarancje. Ale mu stłókł motocykl. Łłłooołłłłł o.O :) Wiecie jak teraz grzecznie i ładnie chłopak jeździ przez wioskę. Drugi przykład: Czas temu byłem w Kazimierzu Dolnym. Kto tam był w niedzielę to wie ja się tam jeździ- PO WOLI, bo auto jedno za drugim w obu kierunkach, uliczki ciasne, ludzi na chodnikach. Patrze w lusterko, a tu grupka 11 pokórw...ów pcha się na siłę środkiem i jeszcze światłami miga by my zjechać bo ON jedzie. A POCAŁUJ MNIE W DUPĘ JEDEN Z DRUGIM!!! ha ha ha ha ha ha ha.... :))) Czterech mnie jakiś cudem niezachaczając ominęło, a piąty się nie wyrobił i ułamał mi lusterko lewe. Trombnąłem na niego, migłem światłami by się zatrzymał i oddawał mi za lusterko. Wiecie co zrobił? Wychylił rękę do tyłu i przedstawił mi środkowy paluszek. Ujechali 100-150m i za zakrętem się zatrzymali pod jakąś restauracją, tak im się spieszyło. Jak przejeżdżałem koło nich ponownie powtórzył gest dłonią i jeszcze beszczelnie się śmiał z koleżkami ze mnie. Jakieś 30metrów dalej patrzę stoi radiowóz i chlopaki obserwowali wejście na rynek. Podjechałem do nich, stanąłem obok i całe zdarzenie im przedstawiłem na nagraniu z kamerki GoPro -na nagraniu słychać trzask lusterka i jak ładnie operuję łaciną + zeznania 3 świadków naocznych :) Jeden policjant podszedł z mną do tych IMBECYLI i poprosił mnie bym wskazał który to, a później padły słowa: -Panie kierowco, poproszę: prawo jazdy, ubezpieczenie, dowód rejestracyjny i przejdzie pan ze mną do radiowozu. Staliśmy tam z dobre ponad pół godziny. Na moich oczach stracił F R A J E R prawo jazdy HA HA HA HA HA HA HA :D (teraz ja się śmiałem). Okazało się że miał już 17pkt. a chłopaki mu dorzucili jeszcze 21pkt + 1700zł (kolizja i ucieczka, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i wyprzedzanie na przejściu dla pieszych). Na miejscu przy mnie stracił prawo jazdy no i wracać musiał PKSem bo po motocykl przyjechała laweta :D Trzeci przykład: Znajomy jechał do sklepu. Skręcał w lewo i zdążył wysunąć przód aut na przeciwny pas. Nagle huk, trzask i auto jego zpowrotem wróciło na prawy pas. Jak mu zaje...ał motocyklem w przód auta... zbiornik paliwa był 80m dalej w łące, policja nie mogła znaleźć go dopiero jeden z gapiów co się zbiegli znalazł go w trawie. Kask znaleziono na przystanku jakieś 40m dalej i ten kask był najlepszy- nie pytajcie co odkryto w kasku jeszcze przypięte (uruchom wyobraźnie). Reszta leżała koło auta. Wydawało się FRAJEROWI że zdąży przed autem. Policjanci jak z nimi rozmawiałem mieli problem z rozpoznaniem marki motocykla. On jechał 50km/h w terenie zabudowanym tylko ile razy to pomnożył? 3x? 4x? Podsumowując mą wyczerpującą wypowiedź: 1. Nie mówię, że wszyscy motocykliści są źli. To widać kto jest prawy, a kto lewy. 2. Też mam przyjaciół, kolegów i nawet koleżanki, którzy jeżdżą motocyklami. Tylko na grobie jednych będę płakał jak bubr, a na drugich stanę nad grobem i powiem: I po co Ci to było debilu widzę, że Cię Twoje wypadki nic nie nauczyły. 3. Sam mam prawo jazdy na motocykl, nie mam motocykla ale jest w planach jakiś KTM lub kros. Jeżdżę kolegi motocyklem, nie raz pożyczam. Ale jadąc motocyklem mam cały czas tę świadomość: - pasów tu nie ma, - bezpiecznej strefy zgniotu też brak, - chroni mnie tylko to co mam na sobie. Dziękuję :)

  • Ania - niezalogowany 2019-05-04 18:11:06