:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Gm. Nowodwór - Rodzina straciła dom w pożarze. Pomóżmy go odbudować

Pożary, Nowodwór Rodzina straciła pożarze Pomóżmy odbudować - zdjęcie, fotografia

Do pożaru doszło w piątek (20 września) ok. godz 17 w domu państwa Chmielowskich z Niedźwiedzia

Na miejscu przebywała Milena Chmielowska z 8 - letnią córką Amelią. - Byłyśmy w salonie i nagle zobaczyłam, że w okolicy schodów unosi się dym. Później zaczął przemieszczać się ku górze i na korytarz - wspomina.- Przestraszyłam się, a w moim stanie to niewskazane, bo jestem w 7 miesiącu ciąży. Bałam się, że stres może źle wpłynąć na dziecko - dodaje. Kobieta wezwała straż pożarną. Pożar zniszczył cały budynek. Do wymiany jest dach, sufity, podłogi i ściany. Na szczęście udało się odratować rzeczy osobiste. Aby pomóc w remoncie domu ruszyła zbiórka pieniędzy. Dowolne sumy można wpłacać za pośrednictwem strony internetowej: https://zrzutka.pl/jykp2s. Do tej pory udało się zebrać prawie 5 tys. zł.

Reklama

Gm. Nowodwór - Rodzina straciła dom w pożarze. Pomóżmy go odbudować komentarze opinie

  • Rysiek - niezalogowany 2019-09-27 19:52:59

    Ja przepraszam oczywiście szkoda tu rodziny, bo co ona winna, ale zadajmy sobie pytanie kto z was bracia umiłowani ubezpiecza dom/ mieszkanie od ognia i innych zdarzeń losowych i czyta przy tym owu? Wystarczy na rok wydać 200-300zl wziąć sumę ubezpieczenia jaką chcemy i problem z głowy. Kolejna sprawa to gospodyni zamiast najpierw zadzwonić po straż , która mogła, by przyjechać że strażnicy na której zamiast strażaków jest prokuratura to dzwoni do starego i sąsiadki...

  • gość 2019-09-28 11:04:58

    Sorry, ale jesli na dom kase mieli a juz na ubezpieczenie zabraklo...Zamiast rzeczy osobiste ratowac dzwoni sie po straz, a poza tym czas najwyzszy aby w takich domach montowac czujniki dymu i miec gasnice. A nie liczyc az ktos da....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 16:10:49

    Ciekawe co pomogła by gaśnica w takiej sytuacji. Każdy mądry kiedy problem go nie dotyczy, najlepiej zamiast pomóc to się wymądrzać i pisać przygłupie komentarze. Specjaliści od pożarów i ubezpieczeń.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-28 20:01:16

    "Skoro na dom kasę mieli.." przeraża mnie brak empatii i ludzka głupota w dzisiejszych czasach.
    Dom na kredyt. Tak brzmi odpowiedź.
    Ubezpieczenie? Jest. Ale życie jest na tyle przekorne, że mogą go nie dostać, a nawet jeśli dostaną całą kwotę zabierze bank.
    Ludzie dzisiaj bronią częściej patologi, a normalnym rodziną jeszcze dokopią zamiast napisać głupie "będzie dobrze, wszystko się pouklada"
    Polska taki Piękny kraj szkoda, że ludzie ch**owi!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-09-28 21:09:25

    Mieszkam tu już 20 lat i stwierdzam że za bardzo ludzie przejmują się nie swoimi sprawami sądzili by radzili jak ktoś ma żyć i co robic a czego nie . Kur....a kutasy złamane dobrodzieje zamiast pomagać to mordę zozedarl i jechał patrzeć choć by taki Wojtas z lenda omija swój dom po to żeby żyć wrarzeniami doradcy cholerni

  • Sasiad - niezalogowany 2019-09-28 21:27:07

    Podaj swoje dane panie gościu może i mnie Pan doradzi jak postępować bo buduję chałupa i nie nie wiem od czego ubezpieczyć czy od zalania czy od ludzi ?

  • Gośćto nie ma znaczenia - niezalogowany 2019-09-28 22:01:05

    Trzeba pomóc wybór należy do Ciebie nie wiadomo co kogo w życiu może spotkać nie życzę nikomu takiego nieszczęścia Polak mądry po szkodzie to nasze polskie przysłowie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-29 08:15:49

    Jak czytam te komentarze to się zastanawiam czy niektórzy zazdroszczą że ktoś ma dom A on nie? I złość że ktoś Chce im pomóc?

  • gość 2019-09-30 09:52:55

    Rodzinę spotkało nieszczęście. Może to spotkać każdego z nas. Staramy się to uszanować i nie komentujmy negatywnie...Bo w tej sytuacji nkomu to nie jest potrzebne. Postawmy się na miejscu poszkodowanych i zastanówmy kilka razy zanim napiszemy coś obraźliwego

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 09:32:04

    Ilu tu mądrych polaczków,szok. Sąsiad szybciej będzie niż straż(straż też wezwano) . Ja też starałabym się ratować dokumenty itd. Niedobrze się robi od Waszych komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 09:32:33

    Ilu tu mądrych polaczków,szok. Sąsiad szybciej będzie niż straż(straż też wezwano) . Ja też starałabym się ratować dokumenty itd. Niedobrze się robi od Waszych komentarzy.

  • gość 2019-10-02 00:56:45

    Mam mieszkanie również na kredyt i jest ubezpieczone (bo taki wymóg umowy kredytu) choćby od pożaru ale jeżeli po pożarze pieniądze z ubezpieczenia zabiera bank na poczet spłaty kredytu bo póki nie spłacę kredytu mieszkanie/dom jest banku /takie zabezpieczenie/ więc w ich przypadku nawet jak dostaną odszkodowanie to tych pieniędzy nie dostaną tylko zmniejszy im się kapitał do spłaty ale to im nie pomoże odbudować dom w jakimś sensownym czasie tylko latami z odkładanych pieniędzy z wypłaty. Takie pisanie "poloczków\' jest delikatnie ujmując nie na miejscu jak się nie zna tematu

  • Magda Sladek - niezalogowany 2019-10-03 21:25:35

    Opanujcie się durni ludzie! Jak nie znacie sytuacji to po prostu nie komentujcie. Chcecie pomóc to pomóżcie. Nie chcecie pomóc to chociaż nie komentujcie. Skąd w ogóle taki pomysł, że nie mieli ubezpieczenia. Ja mam nadzieję, że znajdzie się więcej ludzi, którzy zechcą pomóc i uzbiera się cała kwota. Ja osobiscie trzymam za Was kciuki i wspieram. Nie przejmujcie się tymi komentarzami, bo coś takiego może napisać tylko ten co nie zna rzeczywistości.

Dodajesz jako: |