:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piłka nożna, Hokejowe wyniki ligach dzieci - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

W drugiej kolejce rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych nie można było narzekać na brak goli. Nasi powiatowi reprezentanci pięciokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali i sześciokrotnie przegrywali

Najwięcej goli zdobyli młodzicy Orlika Dęblin. W pojedynku z Czarnymi Pliszczyn piętnastokrotnie trafiali do bramki rywali. - To był mecz do jednej bramki - mówi Artur Napora, trener Orlika Dęblin. - Nie wróżę dobrej przyszłości tej drużynie. Nie sądzę, by dograli do końca tego sezonu i wątpię, że dograją tę rundę.

Zwycięstwo 9:1 z Zawiszą Garbów zanotował MKS Ryki . Sześć goli w tym meczu zdobył Mateusz Kuchnio.

Miłe złego początki

Bardzo dobrze dla juniorów Mazowsza rozpoczął się mecz z Niedźwiadą. - Już w pierwszej minucie wyszliśmy na prowadzenie - mówi Tomasz Sikora, trener Mazowsza Stężyca. - Później mieliśmy swoje szanse na podwyższenie wyniku, ale nic z tego nie wyszło. Gospodarze wyrównali, potem nie strzelili nam karnego. Niestety w kocówce straciliśmy drugiego gola i przegraliśmy 2:1.

Fatalnie dla trampkarzy MKS-u zaczęło się spotkanie z Zawiszą Garbów. Po 10 minutach piłkarze Pawła Wardy przegrywali 3:0, a do przerwy 4:2 .Ostatecznie wygrali 8:6. Losy spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść w drugiej połowie meczu.

Fatalny start trampkarzy

Trampkarze Amatora Leopoldów/Rososz w dwóch meczach stracili 35 goli zdobywając tylko 3.  W swoim drugim meczu w lidze przegrali 0:19 u siebie z Legionem Tomaszowice. Nieco mniej, bo tylko 20  stracili ich rówieśnicy ze Stężycy. Oni w drugim ligowym pojedynku ulegli 15 :1 Garbarni Kurów. Natomiast młodzicy Młodzika Dęblin dali sobie strzelić 13 goli.  Ekipa Mariusza Szymańskiego, która została reaktywowana po dwóch latach nieobecności na ligowych boiskach, jest jedyną drużyną z powiatu ryckiego, która jeszcze nie strzeliła gola. Amator i Młodzik zamykają tabelę w swoich grupach rozgrywkowych.

Młodzik młodszy (do lat 12)

D2 grupa 3

Zawisza Garbów - MKS Ryki 1:9

Gole dla MKS: Mateusz Kuchnio 6, Milan Warda, Barłomiej Bajdziak, Mykoła Drygała

miejsce MKS po 2 kolejkach: 4 (10 zespołów), gole: 11-3, pkt. 4

Orlik Dęblin - Czarni Pliszczyn 15:0

Gole dla Orlika: Mateusz Potyra 3, Mateusz Baryłka 3, Jan Cieśla 4, Olaf Świtaj 2, Jan Macioszek, Bartosz Siemiątkowski, Bartosz Skóra

Zawisza Garbów - MKS Ryki 6:8

Gole dla MKS: Bartosz Woźniak 3, Sebastian Jawoszek 2, Szymon Wasilewski, Tomasz Micka, Dawid Beczek

miejsce MKS po 2 kolejkach: 3 miejsce (8 zespołów), gole: 14-8, pkt. 6

Trampkarze starsi (do lat 15)

C1 grupa 2

UKS Orlik Dęblin - Polesie Kock 8:0 (3:0)

Gole dla Orlika: Bartosz Kowalczyk 3, Bartosz Milde 2, Igor Świątek 2, Jakub Moczulski.

miejsce Orlika po 2 kolejkach:  2 (9 zespołów), gole: 8-0, pkt.  3 (rozegrany 1 mecz)

miejsce: 3, pkt.: 10, gole: 11-7

gole dla Mazowsza: Bartek Gajdziński 3, Adam Komosa, MIchał Boryło, Kacper Bułyszko, Norbert Boryń, Julek Pracz.