:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Radnym powiatowym nie podoba się "homo terror"

Polityka, Radnym powiatowym podoba terror - zdjęcie, fotografia

Radni przyjęli stanowisko w sprawie "powstrzymania ideologi gender i LGBT"

Według treści dokumentu, powiat rycki ma być "od niej wolny". Jak czytamy w uchwale, którą we wtorek 30 kwietnia przyjęła rada powiatu, chodzi o obronę dzieci, młodzieży, rodziny i polskiej szkoły przed seksualną deprawacją i indoktrynacją prowadzącą do patologii występujących w krajach zachodnich.

Ordo Iuris - jedna z organizacji, które przygotowały Samorządową Kartę Praw Rodziny tłumaczy, że przyjęcie dokumentu ma ogromne znaczenie w kontekście wprowadzenia przez władze Warszawy tzw. Karty LGBT i zapowiedzi wdrażania w szkołach tzw. edukacji seksualnej opartej na wytycznych WHO. Samorządowa Karta Praw Rodziny podkreśla konstytucyjne prawa rodziców do wychowania dzieci w zgodzie z własnymi przekonaniami. Ma ona ważne znaczenie dla ochrony dzieci i młodzieży przed demoralizacją, a także potwierdzenia prawnej definicji małżeństwa - podkreślają prawnicy Ordo Iuris.

Więcej w papierowym wydaniu TG 

Reklama

Radnym powiatowym nie podoba się "homo terror" komentarze opinie

  • DajSnickersa - niezalogowany 2019-05-09 08:56:52

    Spokojnie. Ten powiat będzie wolny nawet od ludzi, bo nikt tu nie chce mieszkać. Nie ma obaw, że przyjdzie jakakolwiek cywilizacja i wolność ideologiczna.

    Zaściankowość +10
    Snickersy od proboszcza + 1000

  • gość 2019-05-09 09:26:33

    Wstyd, po prostu wstyd za takich radnych!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:34:05

    No i bardzo dobrze. Przynajmniej jeden powiat myśli rozsądnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:49:07

    A jeśli ktoś jest innego zdania to co będą kazali mu opuścić powiat. Niestety smuci mnie fakt ze tak pięknym krajem żądzą homofobii.

  • gość 2019-05-09 10:07:16

    Co za zacofani ludzie.. Radni zamiast ratować szpital, zająć się rozwojem regionu, gospodarki .. to zajmują się - sprawami nic nie wnoszącymi (wręcz szkodzącymi) w życiu mieszkańców powiatu ryckiego.

    Typowe podejście obecnej partii rządzącej.

    Zawsze z chęcią patrzyłem na rozwój okolicy w której się wychowywałem, ale niestety powiat rycki się cofa. A szkoda.

  • Ktoś - niezalogowany 2019-05-09 10:11:12

    Na prawdę jestem wk*****ny tym że zajmują się takimi sprawami a wiele ważniejsze odkładają z boku na bok
    Ale do póki pisiory będą rządzić tak niestety będzie

  • Bell - niezalogowany 2019-05-09 10:58:15

    Życzę im powodzenia w następnych wyborach. Takiego zacofania i debilizmu dawno nie widziałem. Życzę im żeby każdy miał syna lub wnuka geja to by przejrzeli na oczy. Jak można być takim tępakiem żeby takie coś uchwalić.

  • Marek - niezalogowany 2019-05-09 11:04:56

    Brawo Powiat Ryki musimy bronić się przed pederastami

  • mm - niezalogowany 2019-05-09 11:08:54

    Wydaje mi się, że radni dalej realizują swoje założenia i to co uchwalili w budżecie. Robią zaplanowane inwestycje, coś tam w sprawie szpitala. Nie oceniam, czy dobrze czy źle. Przyjęli stanowisko, które jest odpowiedzią na Kartę LGBT wyrażając tym swoje poparcie dla normalnego modelu rodziny i sprzeciw wobec seksualizacji dzieci w szkole zgodnie z wytycznymi WHO. Jestem zdania, że straty wywołane demoralizacją młodzieży są trudne, o ile w ogóle możliwe, do odrobienia. Dobrze, że radni to widzą i chcą temu zapobiegać

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 11:10:26

    Wstyd mi za radnych powiatu....

  • gość 2019-05-09 12:16:20

    Ryki beznadziejna i zacofana mieścina... kiedy będziecie palić na stosach... mam nadzieję że szybko się z tąd wyniosę... nie chce by moje dzieci żyły w tym otoczeniu. A pytanie pedofilski kościół z ordo juris na czele wspieracie ? Wstyd mi wstyd ... nie chce byście byli moimi reprezentatntami bo obrażacie moje uczucia religijne.

  • gość 2019-05-09 12:19:02

    A kato i Kaczo terror to wam odpowiada ?? WSTYD!!!!!!!!!

  • Tylko Ryki - niezalogowany 2019-05-09 13:01:12

    Szkoda mi Ryk brak inwestycji i miejsc pracy młodzież masowo ucieka z Ryk czy radni są tego nieświadomi, a może ślepi - nocóż kolejki do okulisty długie. RADNI obudźcie się bo prześpicie kadencję a obudzicie się w innej rzeczywistości. Powodzenia więcej takich uchwał. Genialnie jesteście nie jest Wam teraz wstyd?

  • lesbijka - niezalogowany 2019-05-09 13:15:27

    jakiej patologi? xd

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:50:06

    Wiecie co?! Śmiać mi się chce jak czytam te wasze komentarze!! Narzekacie na tych radnych że tacy czy owacy! A kto ich wybrał do tej rady??!
    Teraz to czytajcie i się wkurwia...cie, że zajmują się tym co mogło by zaczekać lub wogóle nie mieć miejsca.
    I nie ma się tym czy pisiory czy inni, dla mnie to wsio ryba, jak ktoś chce tylko dopaść do koryta to dopadnie i nic mądrego nie wymyśli. A szkoda bo szpital moim zdaniem jest w tym momencie najważniejszy i powinni stawać na uszach i robić wszystko by powrócił. Łatwo jest zniszczyć, gorzej naprawić!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:50:22

    Jestem dumny z naszych radnych. Mogę szanować każdego człowieka co nie oznacza, że poprę wychowywanie dzieci w rodzinach z dwoma tatusiami lub dwoma mamusiami. Zanikają na tym świecie podstawy moralne. Wolę być zacofanym niż iść za pseudo nowoczesnością, która wypacza wizerunek człowieka.

  • Takeiteasy - niezalogowany 2019-05-09 13:51:11

    Jestem tolerancyjny i akceptuję fakt, że w naszym społeczeństwie są osoby homoseksualne. Jako katolik z dziada pradziada akceptuję ich jako bliźnich ale jeśli ktoś będzie mi machał tęczową flagą przed nosem i obnosił się ze swoim zboczeniem to dostanie w ryj a tą flagę wetknę w d... Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja

  • Tutejsza - niezalogowany 2019-05-09 14:17:16

    Brawo. Była czerwona zaraza, teraz tęczowa. Pogonić.

  • Pepe - niezalogowany 2019-05-09 16:55:53

    Nie zapomnijcie o wolności od czarnej pedofili.

  • tencosięleczy - niezalogowany 2019-05-12 12:18:17

    A mnie nie podoba się terror stosowany od kilkunastu lat przez przełożonych w stosunku do pracowników w jednostkach organizacyjnych powiatu i przymykanie na to oczu kolejnych ekip rządzących powiatem, również i tej opcji.
    I co na to radni? Też wysmażą jakąś uchwałę potępiającą ten rodzaj terroru?

  • men - niezalogowany 2019-06-08 12:40:44

    Bardzo dobrze. Kto to słyszał żeby tak CHŁOP Z CHŁOPEM?

  • timiki - niezalogowany 2019-06-11 21:51:13

    Moje rodzinne miasto, co się z Tobą dzieje? :(

  • Stan 52 - niezalogowany 2019-06-15 22:09:46

    Po prostu już mamy terror PIS

  • gość 2019-06-18 22:09:42

    A może warto zająć się prawdziwymi problemami jak np: częsty brak wody na wielu osiedlach, problem z wywozem śmieci, aktywacja szpitala, nie wspominając o braku zakładów pracy przez co młodzi są zmuszeni do wyjazdu.
    Może warto się nad tym zastanowić ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 14:28:51

    Nie ma to jak być w czołówce sił ciemnogrodu... Wstyd się przyznać, że pochodzi się z takiej okolicy... Taka uchwała jest poza tym sprzeczna z art. 32 Konstytucji RP (zakaz dyskryminacji) i Kartą Praw Podstawowych UE (art. 21 ust. 1 - zakazana jest wszelka dyskryminacja, w szczególności ze względu na płeć, rasę, kolor skóry, pochodzenie etniczne lub społeczne, cechy genetyczne, język, religię lub przekonania, poglądy polityczne lub wszelkie inne poglądy, przynależność do mniejszości narodowej, majątek, urodzenie, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną).

  • gość 2019-07-19 23:28:47

    Jak CI się nie podoba, to jedź do tzw. "postępowej" Europy, tam już edukacją Twoich dzieci zajmą się jakieś dziwolągi typu drag queen albo inne homo nie wiadomo, a potem dzieci będą Cię uświadamiać, że nie mają płci, bo są binarne czy jak to się teraz zwie. A tzw "ubogaceniem kulturowym" Twojej żony/dziewczyny zajmą się śniadzi przybysze z dalekiego wschodu.
    O reszcie "atrakcji" nie będę pisał, bo to temat rzeka...

Dodajesz jako: |