:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Radnym powiatowym nie podoba się "homo terror"

Polityka, Radnym powiatowym podoba terror - zdjęcie, fotografia

Radni przyjęli stanowisko w sprawie "powstrzymania ideologi gender i LGBT"

Według treści dokumentu, powiat rycki ma być "od niej wolny". Jak czytamy w uchwale, którą we wtorek 30 kwietnia przyjęła rada powiatu, chodzi o obronę dzieci, młodzieży, rodziny i polskiej szkoły przed seksualną deprawacją i indoktrynacją prowadzącą do patologii występujących w krajach zachodnich.

Ordo Iuris - jedna z organizacji, które przygotowały Samorządową Kartę Praw Rodziny tłumaczy, że przyjęcie dokumentu ma ogromne znaczenie w kontekście wprowadzenia przez władze Warszawy tzw. Karty LGBT i zapowiedzi wdrażania w szkołach tzw. edukacji seksualnej opartej na wytycznych WHO. Samorządowa Karta Praw Rodziny podkreśla konstytucyjne prawa rodziców do wychowania dzieci w zgodzie z własnymi przekonaniami. Ma ona ważne znaczenie dla ochrony dzieci i młodzieży przed demoralizacją, a także potwierdzenia prawnej definicji małżeństwa - podkreślają prawnicy Ordo Iuris.

Więcej w papierowym wydaniu TG 

Reklama

Radnym powiatowym nie podoba się "homo terror" komentarze opinie

  • DajSnickersa - niezalogowany 2019-05-09 08:56:52

    Spokojnie. Ten powiat będzie wolny nawet od ludzi, bo nikt tu nie chce mieszkać. Nie ma obaw, że przyjdzie jakakolwiek cywilizacja i wolność ideologiczna. Zaściankowość +10 Snickersy od proboszcza + 1000

  • gość 2019-05-09 09:26:33

    Wstyd, po prostu wstyd za takich radnych!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:34:05

    No i bardzo dobrze. Przynajmniej jeden powiat myśli rozsądnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:49:07

    A jeśli ktoś jest innego zdania to co będą kazali mu opuścić powiat. Niestety smuci mnie fakt ze tak pięknym krajem żądzą homofobii.

  • gość 2019-05-09 10:07:16

    Co za zacofani ludzie.. Radni zamiast ratować szpital, zająć się rozwojem regionu, gospodarki .. to zajmują się - sprawami nic nie wnoszącymi (wręcz szkodzącymi) w życiu mieszkańców powiatu ryckiego. Typowe podejście obecnej partii rządzącej. Zawsze z chęcią patrzyłem na rozwój okolicy w której się wychowywałem, ale niestety powiat rycki się cofa. A szkoda.

  • Ktoś - niezalogowany 2019-05-09 10:11:12

    Na prawdę jestem wk*****ny tym że zajmują się takimi sprawami a wiele ważniejsze odkładają z boku na bok Ale do póki pisiory będą rządzić tak niestety będzie

  • Bell - niezalogowany 2019-05-09 10:58:15

    Życzę im powodzenia w następnych wyborach. Takiego zacofania i debilizmu dawno nie widziałem. Życzę im żeby każdy miał syna lub wnuka geja to by przejrzeli na oczy. Jak można być takim tępakiem żeby takie coś uchwalić.

  • Marek - niezalogowany 2019-05-09 11:04:56

    Brawo Powiat Ryki musimy bronić się przed pederastami

  • mm - niezalogowany 2019-05-09 11:08:54

    Wydaje mi się, że radni dalej realizują swoje założenia i to co uchwalili w budżecie. Robią zaplanowane inwestycje, coś tam w sprawie szpitala. Nie oceniam, czy dobrze czy źle. Przyjęli stanowisko, które jest odpowiedzią na Kartę LGBT wyrażając tym swoje poparcie dla normalnego modelu rodziny i sprzeciw wobec seksualizacji dzieci w szkole zgodnie z wytycznymi WHO. Jestem zdania, że straty wywołane demoralizacją młodzieży są trudne, o ile w ogóle możliwe, do odrobienia. Dobrze, że radni to widzą i chcą temu zapobiegać

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 11:10:26

    Wstyd mi za radnych powiatu....

  • gość 2019-05-09 12:16:20

    Ryki beznadziejna i zacofana mieścina... kiedy będziecie palić na stosach... mam nadzieję że szybko się z tąd wyniosę... nie chce by moje dzieci żyły w tym otoczeniu. A pytanie pedofilski kościół z ordo juris na czele wspieracie ? Wstyd mi wstyd ... nie chce byście byli moimi reprezentatntami bo obrażacie moje uczucia religijne.

  • gość 2019-05-09 12:19:02

    A kato i Kaczo terror to wam odpowiada ?? WSTYD!!!!!!!!!

  • Tylko Ryki - niezalogowany 2019-05-09 13:01:12

    Szkoda mi Ryk brak inwestycji i miejsc pracy młodzież masowo ucieka z Ryk czy radni są tego nieświadomi, a może ślepi - nocóż kolejki do okulisty długie. RADNI obudźcie się bo prześpicie kadencję a obudzicie się w innej rzeczywistości. Powodzenia więcej takich uchwał. Genialnie jesteście nie jest Wam teraz wstyd?

  • lesbijka - niezalogowany 2019-05-09 13:15:27

    jakiej patologi? xd

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:50:06

    Wiecie co?! Śmiać mi się chce jak czytam te wasze komentarze!! Narzekacie na tych radnych że tacy czy owacy! A kto ich wybrał do tej rady??! Teraz to czytajcie i się wkurwia...cie, że zajmują się tym co mogło by zaczekać lub wogóle nie mieć miejsca. I nie ma się tym czy pisiory czy inni, dla mnie to wsio ryba, jak ktoś chce tylko dopaść do koryta to dopadnie i nic mądrego nie wymyśli. A szkoda bo szpital moim zdaniem jest w tym momencie najważniejszy i powinni stawać na uszach i robić wszystko by powrócił. Łatwo jest zniszczyć, gorzej naprawić!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:50:22

    Jestem dumny z naszych radnych. Mogę szanować każdego człowieka co nie oznacza, że poprę wychowywanie dzieci w rodzinach z dwoma tatusiami lub dwoma mamusiami. Zanikają na tym świecie podstawy moralne. Wolę być zacofanym niż iść za pseudo nowoczesnością, która wypacza wizerunek człowieka.

  • Takeiteasy - niezalogowany 2019-05-09 13:51:11

    Jestem tolerancyjny i akceptuję fakt, że w naszym społeczeństwie są osoby homoseksualne. Jako katolik z dziada pradziada akceptuję ich jako bliźnich ale jeśli ktoś będzie mi machał tęczową flagą przed nosem i obnosił się ze swoim zboczeniem to dostanie w ryj a tą flagę wetknę w d... Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja

  • Tutejsza - niezalogowany 2019-05-09 14:17:16

    Brawo. Była czerwona zaraza, teraz tęczowa. Pogonić.

  • Pepe - niezalogowany 2019-05-09 16:55:53

    Nie zapomnijcie o wolności od czarnej pedofili.

  • tencosięleczy - niezalogowany 2019-05-12 12:18:17

    A mnie nie podoba się terror stosowany od kilkunastu lat przez przełożonych w stosunku do pracowników w jednostkach organizacyjnych powiatu i przymykanie na to oczu kolejnych ekip rządzących powiatem, również i tej opcji. I co na to radni? Też wysmażą jakąś uchwałę potępiającą ten rodzaj terroru?

  • men - niezalogowany 2019-06-08 12:40:44

    Bardzo dobrze. Kto to słyszał żeby tak CHŁOP Z CHŁOPEM?

  • timiki - niezalogowany 2019-06-11 21:51:13

    Moje rodzinne miasto, co się z Tobą dzieje? :(

  • Stan 52 - niezalogowany 2019-06-15 22:09:46

    Po prostu już mamy terror PIS

Dodajesz jako: |