:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ryki - śmigłowiec LPR przerwał mecz juniorów

Piłka nożna, śmigłowiec przerwał juniorów - zdjęcie, fotografia

21 września na stadionie miejskim rozegrano dwa mecze zespołów młodzieżowych MKS-u Ryki. Oba zostały przerwane. Jeden zakończył się po pierwszej połowie

Zimny prysznic czekał w Rykach Opolanina Opole Lubelskie, który po trzech kolejkach mógł pochwalić się trzema zwycięstwami. Juniorzy MKS Ryki pokonali Opolanina 4:2. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy mecz został przerwany, bo na stadionie lądował śmigłowiec LPR, który zabrał na swój pokład chorego z karetki pogotowia. Wówczas gospodarze wygrywali 3:1. Po 30 minutowej dodatkowej przerwie piłkarze Roberta Piotrowskiego strzelili gościom jeszcze jednego gola i jednego stracili.  Hat tricka w tym meczu zaliczył Olek Piotrowski, który prywatnie jest synem trenera juniorów MKS.

Mecz młodzików skończony po pierwszej połowie

Młodzicy młodsi MKS u Ryki pokonali na własnym boisku Giganta Przytoczno 7:1. Mecz skończył się po pierwszej połowie, bo rywale, którzy do Ryk przyjechali w siedmioosobowym składzie, na drugą część meczu nie wyszli na boisko. Trener gości przed meczem oznajmił, że zagra tylko połowę.

,,Oczko" trampkarzy Amatora

Trampkarze Amatora stracili w meczu z Gigantem Przytoczno 21 goli. W sumie w trzech meczach Amator stracił już ich 56 , strzelając tylko 2. Wraz z Mazowszem Stężyca zajmuje  ostatnie miejsce w tabeli. To dwie drużyny bez zdobyczy punktowej.

Młodzik młodszy (do lat 12)

D2 grupa 3

MKS Ryki - Gigant Przytoczno 7:1 (mecz przerwany po I połowie, goście zrezygnowali z gry)

Gole dla MKS Ryki: Mateusz Kuchnio 3, Błażej Wożniak 2, Mykoła Drygała, Bartek Bajdziak

MKS Ryki - GLKS Michów 7:7

Gole dla MKS: Bartosz Woźniak 3, Sebastian Jawoszek, Igor Baczewski, Franek Kryczka

miejsce MKS po 4 kolejkach - 2 (8 zespołów), gole: 30-15, pkt. 10

Trampkarze starsi (do lat 15)

C1 grupa 2

UKS Orlik Dęblin  - Ludwiniak Lublin 3:1

Gole dla Orlika: Maciej Rajski,Jakub Moczulski, Olaf Łucjanek

miejsce Orlika po 4 kolejkach - 2 (9 zespołów), gole: 17-1, pkt. 9 (rozegrane 3 mecze)

Orlik Dęblin - UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN 1:3

Orlik Dęblin po 3 turniejach zajmuje 6 miejsce(12 zespołów) , mecze 7,  punktów 12,  gole 24:13

Bramki po 3 rundach

Sebastian Mikusek 10, Patryk Warda 3, Wiktor Hamerla 2, Hubert Skóra 1, Mateusz Rybak 2, Wojciech Kamola 2, Dawid Cieśla 1, Kacper Wiraszka 1,  Łukasz Świercz 2

E1 grupa 5

Turniej 3

Mazowsze Stężyca - Hetman Gołąb 3:0 (v.o)

Mazowsze Stężyca - Garbarnia Kurów 3:0 (v.o)

Mazowsze Stężyca - Wawel Wąwolnica 3:1

Mazowsze Stężyca - Orły Kazimierz 2-4

Mazowsze Stężyca - Cisy Nałęczów 3-0 (v.o)

Praca Sante: OPERATOR MASZYN /

FIRMA SANTE A. Kowalski Sp. j. w związku z dynamicznym rozwojem do zakładu produkcyjnego w Sobolewie poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR MASZYN..

Zatrudnię zbrojarzy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: ZBROJARZ  Miejsce pracy: WARSZAWA Zadania: - wykonywanie zbrojenia na budynkach mieszkalnych, biurowych..