:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tak grała w weekend młodzież Amatora Rososz/Leopoldów

Piłka nożna, grała weekend młodzież Amatora Rososz/Leopoldów - zdjęcie, fotografia

Walasek z hat trickiem, Płusa strzela na wagę zwycięstwa

Jakub Walasek strzela hat tricka Mazowszu

Amator Rososz/Leopoldów wygrał 3:2 z Mazowszem Stężyca w juniorskich derbach powiatu ryckiego. Stężyczan pogrążył Jakub Walasek strzelając klasycznego hat tricka czyli zdobywając trzy gole w jednej połowie. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliło im wskoczyć na drugie miejsce w tabeli na miejsce gości, którzy spadli na trzecią lokatę.

Młodzicy Amatora sprawcą sensacji kolejki

Przed ostatnią kolejką Amator był na ósmym miejscu, Powiślak drugi. Dlatego faworytem meczu byli gospodarze. Najmłodsi piłkarze Amatora wygrali pojedynek z faworyzowanym rywalem 0:1. Strzelcem gola był Marcin Płusa. Zwycięstwo jest dla R/L  tym bardziej cenniejsze bo zdobyte na terenie gospodarzy. To już trzecia z rzędu wygrana piłkarzy Jarosława Prządki. Niestety nie dała ona awansu w tabeli ale pozwoliła na zbliżenie się punktowo do ekip ze środka tabeli

Mecz trampkarzy Amatora R/L i Orlika Dęblin przerwany przy 0:16

Przed tygodniem trampkarze Amatora nie pojechali na mecz do Mazowsza Stężyca. W tę sobotę mieli grać z Orlikiem Dęblin. I zagrali ale tylko 55 minut. Mecz został przerwany przy wyniku 0:16

Przed meczem okazało się, że w drużynie gospodarzy jest zaledwie 7 graczy czyli minimum by mecz się odbył. Mimo takiego stanu piłkarze Amatora podjęli wyzwanie i wyszli na boisko. 10 minut po przerwie z niego zeszli.

Do zakończenia rundy jesiennej została jedna kolejka. W niej ekipa z Rososzy/Leopoldowa ma jechać do Ludwina. Wyjazd na mecz i jego rozegranie to ostatnia szansa dla Amatora do zdobycia pierwszych punktów w rundzie jesiennej. Kolejny walkower stawia pytanie w sens istnienia drużyny, która straciła w siedmiu meczach 96 goli, a ostatnio ma problemy ze skompletowaniem jedenastki

Na drugim biegunie tabeli jest Orlik Dęblin. Kadrowo w tym zespole też nie jest najlepiej. Jak informuje Dariusz Szafranek trener Orlika w kadrze ma 14 zawodników. Jednak tylko raz miał problem z kadrą. Spowodowane to było chorobą i kontuzjami piłkarzy. Grając w dziesiątkę zremisowali 1:1 z Garbarnią Kurów. Obecnie dęblinianie zajmują 2 miejsce z 16 punktami. Pierwsze jest Polesie Kock, które ma 18 oczek ale ma rozegrany jeden mecz więcej od Orlika. UKS zagra jeszcze z Gigantem Przytoczno i Żyrzyniakiem Żyrzyn. Jeżeli podopieczni Dariusza Szafranka wygrają oba mecze to bez oglądania się na ostatni wynik Polesia skończą rundę jesienną na szczycie tabeli.

C1 grupa 2

Amator Rososz/Leopoldów- UKS Orlik Dęblin 0:16 (mecz przerwany w 55 minucie z powodu zdekompletowania drużyny Amatora R/L)

Gole dla Orlika: Bartek Kowalczyk 5, Jakub Moczulski 5, Mateusz Jędrys 4, Olaf Łucjanek, Wiktor Potyra

miejsce Orlika po 7 kolejkach - 2 (9 zespołów), gole: 34-2, pkt. 16 (rozegrane 6 meczów)

MKS Ryki - Wisła Puławy 7:2

Gole dla MKS u: Kacper Oleksiuk 4, Mikołaj Głodek, Marcel Gałązka, Olek Piotrowski

Kupię działkę rolna lub

Kupię działkę rolną lub budowlaną przy trasie S-17 ,areał oraz klasa gruntu bez znaczenia , rejon lokalizacji od węzła Moszczanka do węzła Górzno..