:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

W Rykach rusza inwestycja za 30 milionów

Inwestycje, Rykach rusza inwestycja milionów - zdjęcie, fotografia

Firma Elektrotile ma już pozwolenie na budowę.

Przy ulicy Przemysłowej przygotowywany jest teren pod budowę dwóch hal produkcyjnych oraz biura badowczo-rozwojowego. Na początek pracę znajdzie co najmniej 30 osób

Kolejne warszawskie firmy wybierają Ryki na swoje inwestycje. Swoje fabryki planują wybudować Norgpol i Enovio.


 

Więcej już niebawem papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

 

Zbigniew Jończyk

Reklama

W Rykach rusza inwestycja za 30 milionów komentarze opinie

  • Beata - niezalogowany 2018-04-26 20:55:32

    Kocham nasze miasto i zawsze bardzo się cieszę gdy mówi się o nim dobrze, gdy dzieją się w nim dobre rzeczy, że są nowe miejsca pracy, że młodzież nie emigruję, że się rozwijamy, że w końcu "coś dobrego się u nas dzieje" bo myślę, że tak jest. Popieram nowe inwestycje, rozwijajmy się dajmy szanse naszemu miastu, przecież je kochamy!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 18:46:58

    Pierwszy raz czytam tak pozytywny komentarz. Pozdrawiam Panią

  • A - niezalogowany 2019-08-31 19:37:26

    Tylko pytanie jedno się nasuwa kto będzie pracował.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 08:42:06

    Szkoła tylko, że powstaje filia firmy, która w Warszawie w opiniach o pracowdawcach ma koszmarne opinie 2/5 ☹️
    https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,96490.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 11:50:40

    Zajebiscie, pewnie dostali ulgi na ZUS i podatki a wszyscy lokalni przedsiębiorcy za nich zapłacą. Czym tu się podniecać? 30 osób? Będzie jak z Avon, teraz oni dyktuja warunki a nie władza:)

  • gość 2019-09-02 20:46:16

    Jak zwykle propaganda władzy, żeby skoczyły słupki poparcia i elektorat oddał głos, bo większość ludzi daje się złapać na taki lep. Ta samo jak z tym 500 +,myślą, że budżet państwa to worek bez dna, a taki jeden z drugim nie pomyśli, żeby rząd miał im z czego dać, to musi drugiemu zabrać albo wprowadzić nowe podatki i zwiększyć istniejące, stąd m.in. te podwyżki cen,rachunków za prąd itp.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 11:28:44

    Czyli można teraz powiedzieć że jest hu... du.... i kamieni kupa. Zaraz zaraz tylko jakoś ludzie bogatsi są..... Jednak już nie hu... du... ....

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 17:11:11

    Typowe gadanie polskiego marudy-nieroba. Nie robią nic - źle, robią inwestują też źle. A jakoś ten maruda nie pisze co zrobić zeby było w końcu dobrze. Więc? I niby Garwolin źle wyszedł na Avonie? Pozdrawiam

  • gość 2019-09-13 18:07:11

    po to są tereny inwestycyjne aby były na nich ulgi itp rzeczy ,tak jak było to przez 25 lat w Polsce bo tylko tak mozna wydostac się z zapasci po komunie bo zagranica i bogaci mają kase na rozwoj i miejesca pracy ,a nie teraz wielki pis pier........................ głupoty ze rozkradało sie POL. robiło sie to samo co teraz w RYkach czyli dawało szanse na rozwoj i cos nowego

  • Biedak z remizy - niezalogowany 2019-10-15 06:25:58

    Ci co znają język i mają checi i tak za granicę pojadą, bo kasa przynajmniej 3x większa. Po kilku latach rodzinę ściągną i tyle tego ryckiego dobrobytu, pewnie ukraińcy tu zostaną. Ile się zarabia u Polaka biznesmena , każdy wie:-) czy u tutejszego, czy u obcego. Może jak wam PiS minimalne do 4tys podniesie:-) to się poprawi, albo tak poprawi, że wszystko zdrożeje 2x, a z pensji wraz nic nie zostanie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 12:40:21

    Nowe miejsca pracy w powiecie to dobry pomysł. Szkoda, że płaca minimalna i stawka godzinowa to fikcja. Brak kontroli a prywatni,, biznesmeni" wykorzystują ludzkie dramaty. Bo co ma zrobić człowiek bez pracy? Idzie nawet do nieuczciwego biznesmena. Więcej takich firm, które będą legalnie zatrudniać pracowników.

Dodajesz jako: |