:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wypadek na K48. Sprawca nie zatrzymał się

Wypadki, Wypadek Sprawca zatrzymał - zdjęcie, fotografia

Kierowca forda został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pasażerkę opla zabrało pogotowie

Do wypadku doszło dziś na drodze "kockiej" na wysokości Trzcianek (gm. Nowodwór). Około godziny 16 kierowca forda ka jechał w kierunku Moszczanki. Zaczął wyprzedzać go inny samochód. Niestety kierujący nim wykazał się brakiem wyobraźni i skrajną nieodpowiedzialnością. Rozpoczął manewr wyprzedzania, gdy z naprzeciwka zbliżał się opel vectra. Kierowca vectry, chcąc uniknąć czołowego zderzenia, zaczął zwalniać i maksymalnie zjeżdżać na prawą stronę jezdni, by zrobić miejsce dla nadjeżdżającego z naprzeciwka auta. Kierowca forda ka, widząc niebezpieczną sytuację, także zjechał na prawo. Niestety złapał pobocza i jego samochód wyrzuciło na przeciwny pas. Uderzył w bok opla vectry. Opel dachował, a ford w wyniku uderzenia, wpadł do rowu po drugiej stronie drogi.

Sprawca wypadku nie zatrzymał się. Odjechał w kierunku Moszczanki. To prawdopodobnie kombi ciemnego koloru. Jest poszukiwany przez policję. 

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe. Kierowcę forda, mieszkańca powiatu ryckiego, zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pasażerkę opla vectry, która doznała niewielkich obrażeń, zabrało pogotowie.

Policja prosi o rozwagę i zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Wypadek na K48. Sprawca nie zatrzymał się komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 16:58:07

    POSZUKIWANY SPRAWCA WYPADKU!!!
    Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje prosimy o kontakt z najbliższą jednostka policji

  • Gość - niezalogowany 2019-08-15 17:00:05

    POSZUKIWANY SPRAWCA WYPADKU!!!
    Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje prosimy o kontakt z najbliższą jednostka policji

  • gość 2019-08-16 08:18:57

    Rodzinę Pana z forda który ucierpiał w tym wypadku bardzo proszę o kontakt. Mój e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 13:48:01

    Zabojco!!! Cwaniaku prędzej czy puzniej cię znajda

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 14:04:56

    Miejmy nadzieję że dorwą gnoja i dostanie karę pieniężną na zadość uczynienia poszkodowanym. I przy okazji że mu zabiorą prawo jazdy na dożywocie.

  • gość 2019-08-16 15:07:37

    Czy pani Zielinska juz chce zarobic na czyjes tragedii.Kolejny sep od ubezpieczen?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-16 18:46:48

    TO BYLO VOLVO V70 taki idiota gnał w stronę moszczanki w tym czasie, niestety nie znam nie pamiętam numerow

  • Kolega z pracy - niezalogowany 2019-08-17 00:15:56

    Ludzie z informacją jaka kolwiek na policję nie tylko komentarze zgloscie się prosimy, skoro Volvo to udaj się na policję.

  • Gosc - niezalogowany 2019-08-17 19:19:34

    Przecież to nie jego wina ,wystraszył się "wyprzedzany"i uderzył w jadącego z przeciwka. Jakby jadący z naprzeciwka wystraszył się , zjechał na przeciwny psai i wjechał czołowo w wyprzedzanego np.na szczycie wzniesienia to ok. Tu ewidentnie wina wyprzedzanego.Po tym jak został wyprzedzony zjechał na przeciwny pas. Na czołówkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-17 20:58:50

    Gdyby ten IDIOTA nie wyprzedzał na trzeciego nie byłoby tego wypadku. Jest winny i musi ponieść konsekwencje.
    Przez niego zginął człowiek.

  • Aaaa - niezalogowany 2019-08-17 21:10:14

    Odpowiedz do gościa z komentarza o tym że jest to wina WYPRZEDZANEGO . JESTES IDIOTĄ !!!! Obyś nigdy nie przeżył takiej tragedii ..

  • A może to ty - niezalogowany 2019-08-17 21:52:41

    Czlowieczku co ty pie. ze się wystraszył!!! Debilu skończony!! No kur..!! Pewnie ten gnój żyje dlatego że kierowca forda chamowal żeby cham się zmieścił bo tak to by poszedł ten zabójca na czołówkę z oplem. A że złapał pobocza przy chamowaniu to automatycznie go

  • A może to ty - niezalogowany 2019-08-17 21:57:28

    Obrucilo na drugi pas.
    Ten śmieć nawet niema odwagi się przyznać. Wielki Cwaniak. I tak cię znajda. Zabiłes czlowieka! Ktoś cię skojarzy wkoncu, zanim zabijesz kogoś Bliskiego następnych ludzi.

  • Czlowiek - niezalogowany 2019-08-17 22:15:11

    To jest zabójstwo,taki pseudo kierowca to zwykły zabójca i tak powinien byc sadzony.

Dodajesz jako: |