:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Znów zawiniła prędkość ?

Wypadki, Znów zawiniła prędkość - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Do kolizji drogowej doszło dziś rano w Stawach. Kierująca autem osobowym 31-letnia mieszkanka gminy Ryki jechała w stronę Dęblina. - Na łuku nie dostosowała prędkości do warunków panujących drogowych - informuje podinsp. Robert Wąsik z Ryckiej policji. Samochód wpadł w poślizg i zatrzymał się tyłem w rowie i zaroślach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 31-latkę przebadano alkomatem. - Była trzeźwa - oznajmia podinsp. Wąsik

Reklama

Znów zawiniła prędkość ? komentarze opinie

  • gość 2019-09-17 11:06:38

    Bo zaden ostry zakret nie jest tam odpowiednio oznakowany

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 11:17:22

    Robiąc zdjęcia może byście chociaż twarze zamazali?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 15:24:29

    nie mogła zawinic prędkość, bo ta osoba wcale nie jechała za szybko. Ale najlepiej jest oceniać i pisać głupie komentarze po przeczytaniu marnego artykułu. Oby was albo waszych bliskich nigdy nic takiego nie spotkało,idioci. Jeden smieszniejszy od drugiego próbuje być, typowe Polaczki.

  • gość 2019-09-17 15:53:24

    Niby poważny portal/tygodnik powiatowy z Ryk, a nie wie gdzie jest granica ich miasta. To było w Rykach na Karasiówce.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 20:23:15

    Kolejny dowód na to, że redakcja gazety nie jest wiarygodnym źródłem...

  • Rysiek - niezalogowany 2019-09-17 21:09:38

    Odczepić się proszę od redakcji . To bardzo wykształceni ludzie o dużych umiejętnościach. Co to za różnica, czy to karasiówka, czy Leopoldów ważne, że stał się ogromny wypadek. Pamiętajmy, że nic nie powinno nas dzielić żadna nazwa miejscowości wszyscy jesteśmy Polakami a to przecież Polska jest . Kochajmy się, a nie dzielmy !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 21:44:19

    "kochajmy się a nie dzielmy" a no właśnie... Dlatego po co te głupie komentarze między innymi na Facebooku? To nie głupota, mniej szczęścia jak już. Ludzie nie takie głupoty wyprawiają samochodem na drodze i nic się nie dzieje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 21:44:44

    "kochajmy się a nie dzielmy" a no właśnie... Dlatego po co te głupie komentarze między innymi na Facebooku? To nie głupota, mniej szczęścia jak już. Ludzie nie takie głupoty wyprawiają samochodem na drodze i nic się nie dzieje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-17 21:46:20

    Człowiek człowiekowi wilkiem... Powinnyśmy się cieszyć że nikt nie zginął, bo to mógłbyś być Ty, lub ktoś z twoich bliskich

  • Gość - niezalogowany 2019-09-18 11:03:22

    Gdzie jest łuk a gdzie auto? Ktoś nierzetelnie ocenił zdarzenie. Na drodze wystarczy chwila nie uwagi, nie ostrożności. Poprostu głupi pech, nieszczęście.

Dodajesz jako: |