Powrót
Następne
Wróć do galerii
Mieszkańcy gminy Stężyca uczcili 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Zdjęcie 1 z 10
Następne
Udostępnij
Reklama