Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Mieszkańcy gminy Stężyca uczcili 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Zdjęcie 3 z 10
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama