Powołany pod koniec kwietnia społeczny komitet czeka na rejestrację zbiórki w ogólnopolskim portalu zbiórek publicznych. Po zarejestrowaniu będzie mógł prowadzić kwesty
Komitet Społeczny Pomoc dla Szpitala Powiatowego w Rykach, tak brzmi jego pełna nazwa, tworzą ksiądz Andrzej Olszewski, Ryszard Bieńczyk, Tadeusz Chudek, Agnieszka Kapusta, Jan Kara, Krzysztof Kubak, Roman Kucharski, Marek Łukasiak, Jadwiga Tukendorf i Anna Wąsowska. Zbiórka na rzecz lecznicy potrwa 2 lata (do 3 maja 2021 roku). W tym okresie wolontariusze wyposażeni w legitymacje będę kwestować do skarbon i puszek. - Powodzenie podjętej przez społeczników inicjatywy pozyskania dodatkowego wsparcia finansowego dla Szpitala Powiatowego w Rykach uzależnione jest nie tylko od hojności jej darczyńców, ale także od zaangażowania wolontariuszy. Zachęcamy do włączenia się w działania komitetu - mówi starosta Dariusz Szczygielski.
Zbiórka obejmie zasięgiem terytorium Polski. Chętni, by wspomóc działalność szpitala poprzez włączenie się do prac komitetu społecznego proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 81 85 67 469.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.
Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.
Na mnie nie liczcie. Ograbili wcześniej szpital a teraz chcą naszych pieniędzy. Kpina
Czegoś tu nie rozumiem. Zwykli ludzie z całej Polski mają płacić na jakąś powiatową spółeczkę i pensje władz i personelu? Ktoś nieźle się nawciągał jakichś prochów. Miał być SP ZOZ, a znowu powstała spółka nastawiona na zysk. I banda cwaniaków łasych na kasę Polaków. Jak tak dalej będzie to przewiduję, że za jakiś czas, to będzie jakaś demonstracja pod budynkiem powiatu, tym razem za kadencji partyjki, której przedstawiciele sprywatyzowali ten szpital, za co beknął, słusznie czy też nie, były starosta.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme
Ludzie Powiat ma pieniądze na budowę parkingu który chcą zrobić płatny, a nie ma pieniędzy i pomysłu jak otworzyć szpital. Takiej paranoi to tylko w Rykach szukać. Kto tam będzie parkował, pacjeńci i doktorzy od Kołodziejka? TEN PAN DYREKTOR to już raz chyba doprowadził ten szpital do upadku! Niech wraca do Pana burmistrza do pracy jak jest taki fachowiec. Zaczynają wydawanie naszych pieniedzy od najmniej istotnych dla otwarcia szpitala spraw, a szukają po Polsce naiwnych żeby im dał na prywatną spółkę pieniądze. NIECH BYŁY PERSONEL SZPITALA WRACA DO PRACY DO tych co im tak dużo naobiecywali.
Może zrobić płatny obowiązkowy parking koło starostwa, urzędu miasta i ósemki dla wszystkich pracowników to wpadnie parę złotych do kasy. A dodatkowo przy pływalni zrobić płatny parking po 30 zł za godzinę. To emeryci z Ryk i okolic nie będo zawracać urzędnikom głowy. Może pobierać pieniądz, za przejazd przez Nasze miasto, ale szybko trzeba podjąć uchwałę bo zaraz otworzą obwodnicę i będo nici z pomysłu.
Może pieniądze z tacy i kolendy przeznaczyć na szpital, a może wysłać radnych z tacą po powiecie i wprowadźić płatne parkingi przy kościołach w powiecie, ale nie wiem czy Biskup Siedlecki się zgodzi bo to inne województwo. ALE CO NIE ROBI SIĘ DLA SUWERENA i ieszcze przed wyborami.
Do Jarozbawa na Nowogrodzką po wytyczne, a nie kompromitować się jakimiś zbiórkami. A Krzywousty, co to był jakiś czas temu w naszej mieścinie, też kasą nie sypnął? Do Ryk cyrk nie musi przyjeżdżać, bo przez cały rok ma zapewnioną konkurencję na wysokim poziomie.
Dodam jeszcze jedno. Panie starosto, Państwo Radni śmieją się już w Poznaniu z tej zbiórki. Bardzo proszę zastosować przy tej zbiórce taki dwu pak jak w Żabce to będzie taniej. Warto do zbiórki na szpital dołożyć plywalnie, a następnie jak gubernator wybuduje halę to i ją dopisać.
Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.
Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.
Na mnie nie liczcie. Ograbili wcześniej szpital a teraz chcą naszych pieniędzy. Kpina