Reklama

Ogólnopolska zbiórka na szpital w Rykach

Powołany pod koniec kwietnia społeczny komitet czeka na rejestrację zbiórki w ogólnopolskim portalu zbiórek publicznych. Po zarejestrowaniu będzie mógł prowadzić kwesty

Komitet Społeczny Pomoc dla Szpitala Powiatowego w Rykach, tak brzmi jego pełna nazwa, tworzą ksiądz Andrzej Olszewski, Ryszard Bieńczyk, Tadeusz Chudek, Agnieszka Kapusta, Jan Kara, Krzysztof Kubak, Roman Kucharski, Marek Łukasiak, Jadwiga Tukendorf i Anna Wąsowska. Zbiórka na rzecz lecznicy potrwa 2 lata (do 3 maja 2021 roku). W tym okresie wolontariusze wyposażeni w legitymacje będę kwestować do skarbon i puszek. - Powodzenie podjętej przez społeczników inicjatywy pozyskania dodatkowego wsparcia finansowego dla Szpitala Powiatowego w Rykach uzależnione jest nie tylko od hojności jej darczyńców, ale także od zaangażowania wolontariuszy. Zachęcamy do włączenia się w działania komitetu - mówi starosta Dariusz Szczygielski.

Zbiórka obejmie zasięgiem terytorium Polski. Chętni, by wspomóc działalność szpitala poprzez włączenie się do prac komitetu społecznego proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 81 85 67 469.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obyatel - niezalogowany 2019-05-03 12:42:06

    Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obyatel - niezalogowany 2019-05-03 12:42:29

    Chyba w powiecie jest już jeden szpital w Dęblinie. Może Państwo radni niech przeznaczą swoje diety na szpital, niech pan dyrektor szpitala który zarabia 10000 miesięcznie za coś odpowiada i przez okrez okres dopuki szpital nie funkcjonuje ograniczy sobie pensję. To zadaniem powiatu jest zapewnić opiekę medyczną dla mieszkańców, a nie mieszkańcy utrzymać szpital. My płacimy podatki a Państwo radni biorą diety i nic nie robią. Przecież można pomóc Wojewoda, może Premier którzy przed WYBORAMI tak dużo obiecywał dla mieszkańców Ryk.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-05-03 15:21:24

    Na mnie nie liczcie. Ograbili wcześniej szpital a teraz chcą naszych pieniędzy. Kpina

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości