Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dęblinie na ponad dwa miesiące opuszczą szkolne mury. Podczas zakończenia roku szkolnego na sali gimnastycznej odbyło się rozdanie świadectw dla najlepszych uczniów i nagród za wzorową naukę i zachowanie. Część artystyczną przygotowała klasa III a pod kierunkiem wychowawczyni Anny Wojczakowskiej - Bondel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze