Reklama

"- Skąd się wziąłem w brzuszku tato? " - Luiza Borkowska-Ziółkowska z nową książką

Autorka spotkała się z młodymi czytelnikami w Dęblinie

W filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na os. Masów odbyło się spotkanie autorskie Luizy Borkowskiej-Ziółkowskiej z dziećmi.

W jego trakcie autorka opowiadała o swojej twórczości, pracy pisarza, życiu i rodzinie. Odpowiadała na pytania dzieci, opowiadała też skąd czerpie pomysły do swoich książek. Autorka przeczytała dzieciom swoją najnowszą publikację "Skąd się wziąłem w brzuszku, tato?", która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony dzieci, jak i ich nauczycieli i opiekunów. Ku zaskoczeniu najmłodszych słuchaczy, przyniosła ze sobą gitarę, na której akompaniowała dzieciom, śpiewając wspólnie z nimi piosenkę "Niech żyją wakacje". Tuż po piosence przyszedł czas na autografy i wspólne zdjęcia.

Reklama

Luiza Borkowska-Ziółkowska jest autorką książek dla dorosłych i młodszych czytelników. Za swoją twórczość otrzymała liczne wyróżnienia, a w 2008 roku zdobyła literacką nagrodę Podkarpackiego Pegaza w dwu kategoriach: Autor Roku oraz Książkowy Debiut Roku za książkę pt. "W niewoli strachu".

Jadwiga Ochal

MBP Dęblin-Masów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości