Reklama

Szalony rajd 33-latka! Ukradł auto i prowadził na sądowym zakazie. Na dodatek... miał coś jeszcze w mieszkaniu

Wydarzenia, które rozegrały się na ulicach Ryk, przypominają scenariusz z filmu sensacyjnego! We wtorkowy poranek funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o skradzionym Oplu. Już kilka godzin później kryminalni z lokalnej komendy zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który prowadził skradzione auto. To jednak dopiero początek tej szokującej historii!

Mężczyzna, który okazał się mieszkańcem powiatu ryckiego, został zatrzymany w skradzionym Oplu na ulicy Żytniej. Jak się okazało, nie tylko jechał kradzionym pojazdem, ale także łamał obowiązujący go sądowy zakaz prowadzenia samochodów! A to nie wszystko. Jego uprawnienia do kierowania pojazdami zostały wcześniej cofnięte. Wydawać by się mogło, że to już wystarczająca lista przewinień, jednak prawdziwe „smaczki” policjanci odkryli dopiero później...

Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, funkcjonariusze natknęli się na narkotyki. Marihuana znaleziona w jego posiadłości tylko pogłębiła kłopoty 33-latka. Policja szybko zabezpieczyła narkotyki, a sprawca trafił prosto do aresztu.

Reklama

Samochód, który udało się odzyskać, ma wartość około 25 tysięcy złotych, a mężczyzna już usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia za kradzież, prowadzenie pomimo sądowego zakazu oraz posiadanie środków odurzających.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/09/2024 14:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości