Reklama

10-latkowie zagrają o Puchar Cemaru

W sobotę 8 lutego dziesięciolatkowie MKS-u Ryki, Mazowsza Stężyca, Orlika Dęblin, Promnika Gończyce, Sępa Żelechów i dziewczyny z Legionu Grabów Szlachecki zagrają o Puchar Cemaru

Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach przy ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków.

Będzie to już XIII Turniej Piłkarski Ryckie Orliki. Do rywalizacji przystąpi dziesięć drużyn. Wśród nich będą dziewczyny Legionu Grabów Szlachecki, które zgodnie z postanowieniami Polskiego Związku Piłki Nożnej w rywalizacji chłopców mogą być o rok starsze. Początek turnieju o 8.30

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-02-07 11:40:04

    brawo dla sponsora z Bazanowa za koszulki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości