W sobotę 8 lutego dziesięciolatkowie MKS-u Ryki, Mazowsza Stężyca, Orlika Dęblin, Promnika Gończyce, Sępa Żelechów i dziewczyny z Legionu Grabów Szlachecki zagrają o Puchar Cemaru
Zawody odbędą się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach przy ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków.
Będzie to już XIII Turniej Piłkarski Ryckie Orliki. Do rywalizacji przystąpi dziesięć drużyn. Wśród nich będą dziewczyny Legionu Grabów Szlachecki, które zgodnie z postanowieniami Polskiego Związku Piłki Nożnej w rywalizacji chłopców mogą być o rok starsze. Początek turnieju o 8.30
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
brawo dla sponsora z Bazanowa za koszulki
brawo dla sponsora z Bazanowa za koszulki