Obchody 10-lecia Fundacji Hospicjum w Dęblinie - koncert w wykonaniu artystów, prezent sztuki dla podopiecznych i podziękowania dla zaangażowanych.
6 września w ogrodzie przy Hospicjum im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej na osiedlu Stawy w Dęblinie odbyły się obchody 10-lecia działalności Fundacji "Hospicjum – Razem możemy więcej". W wydarzeniu uczestniczyli podopieczni, pracownicy, wolontariusze oraz zaproszeni goście. Część artystyczną przygotował Miejski Dom Kultury w Dęblinie.
Część artystyczna jubileuszu Na scenie wystąpili wokaliści: Anna Mitura, Anna Utnicka, Aleksandra Papis oraz zespół wokalny "Szept". Występy prowadzone były pod kierunkiem instruktorów: Ewa Rząsa i Michał Pastuszak. Publiczność miała okazję wysłuchać również nastrojowych utworów w wykonaniu Ewy Rząsy na skrzypcach, w tym repertuaru Frank Sinatra i Zbigniew Wodecki.
Prezent sztuki dla podopiecznych Przedstawiciele MDK podkreślali, że udział w jubileuszu był formą artystycznego prezentu dla osób, które codziennie niosą pomoc chorym i ich rodzinom. – „Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy podzielić się naszą wrażliwością i sztuką z tymi, którzy uwrażliwiają serca na potrzebujących” – podsumowali organizatorzy występów.
Działalność i podziękowania Fundacja "Hospicjum – Razem możemy więcej" od dekady wspiera działalność Hospicjum im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, zapewniając opiekę osobom terminalnie chorym i ich rodzinom. Z okazji jubileuszu złożono wyrazy uznania Zarządowi Fundacji, pracownikom i wolontariuszom oraz życzenia dalszej siły i energii w niesieniu nadziei podopiecznym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze