Szpital Powiatowy w Rykach otrzymał pieniądze od Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Fundacja przekazuje środki zebrane podczas akcji #koncertdlabohaterów placówkom medycznym w całej Polsce
Lecznica w Rykach znalazła się na liście szpitali, które jako pierwsze dostały pieniądze. - 50 tysięcy złotych wpłynęło już na nasze konto - informuje Beata Kocięcka, prezes spółki Szpital Powiatowy w Rykach. Pani prezes złożyła wniosek do Fundacji TVN z prośbą o wsparcie działalności szpitala powiatowego w walce z koronawirusem. - Otrzymane środki przeznaczymy na sprzęt, który jest niezbędny dla ochrony pacjentów i personelu szpitala przed zakażeniem koronawirusem - oznajmia Beata Kocięcka.
Od piątku pierwsza pula środków, w kwocie 3,5 mln zł, trafia do 32 szpitali i innych placówek medycznych, które w pierwszej kolejności zgłosiły do fundacji naglące zapotrzebowanie na zakup środków ochrony indywidualnej dla pracowników służb medycznych i ratunkowych walczących z epidemią koronawirusa. - Nie zapomnieliśmy o małych ośrodkach i małym powiatowym szpitalom przekazaliśmy bardzo dużo pieniędzy - podkreśliła szefowa Fundacji Katarzyna Kolenda-Zaleska. - Podczas akcji #koncertdlabohaterów w player.pl dzięki Państwa pomocy udało się zebrać prawie pięć milionów złotych. Wsparcie otrzymało już kilkadziesiąt placówek ochrony zdrowia w całym kraju. Zbiórka trwa - dodaje Kolenda-Zaleska.
W wydarzeniu zorganizowanym 4 kwietnia przez serwis Player, Fundację TVN oraz Bongo Media Productions wzięło udział 36 polskich artystów, którzy wystąpili online na żywo w podziękowaniu pracownikom służb medycznych i ratunkowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Brawo Pani Prezes....
Ale się szarpnęli . Wstyd.Dali szpitalowi ochłapy i się jeszcze promują , bezszczelność. Szemrana fundacja tvnic
Brawo Pani Prezes....
Ale się szarpnęli . Wstyd.Dali szpitalowi ochłapy i się jeszcze promują , bezszczelność. Szemrana fundacja tvnic