Reklama

59-latek znaleziony martwy w domu

21/01/2019 15:36
Mieszkaniec Gozda (gm. Kłoczew) siedział nieżywy obok pieca kaflowego z głową opartą o otwarte drzwi paleniska.

Ciało było częściowo zwęglone. - To był okropny widok - mówi jeden z sąsiadów, który go znalazł. Do tragedii doszło prawdopodobnie w nocy z soboty na niedzielę.

Śledztwo prowadzi rycka prokuratura.

Więcej informacji w najbliższą środę w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości