Reklama

Alibaba znów ze swymi rozbójnikami

Mimo upływu wielu lat, wciąż pamiętają o dawnych przyjaźniach i nauczycielach. Absolwenci technikum sanitarnego w Rykach spotkali się w 50-tą rocznicę egzaminu maturalnego

Rzadko się zdarza, by jakaś szkolna klasa świętowała złoty jubileusz. Przytrafiło się to 26 maja absolwentom ryckiej budowlanki. Organizatorzy zjazdu: Zenon Szlendak, Wiesław Kurek i Ryszard Ryszkowski, zadbali, by na spotkaniu pojawiła się jak największa liczba kolegów i nauczycieli. Z grona pedagogów nie mogło wychowawczyni, Alicji Głowienki. W podziękowaniu za przekazaną wiedzę, dawni uczniowie wręczyli jej , jak i innym nauczycielom zaproszonym na uroczystość kwiaty i upominki. W tym względzie gości oczarował Roman Janisz (jednej z absolwentów, uczestnik zjazdu), który prezenty przygotował własnoręcznie. Były to malowane na drewnie obrazy.

Spotkanie klasowe sprzyjało do rozmów i wspomnień minionych lat. Więcej na ten temat w bieżącym numerze Twojego Głosu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości