Reklama

Amator pobił Polesie

Znakomity wynik uzyskali gracze Wojciecha Kryczki. Amator triumfował w Kocku z miejscowym Polesiem 6:3. Do przerwy nasi gracze wygrywali aż 5:0!

- Przygoda z Pucharem Polski na szczeblu okręgowym zaczęła się fantastycznie. Wygraliśmy ze spadkowiczem z czwartej ligi i to jeszcze na ich terenie, gdyż nasz obiekt przechodzi renowację - mówi Michał Biłos.

Wraz z kolegami już do przerwy byli pewni triumfu. - Graliśmy bardzo konsekwentnie i skutecznie. Byliśmy drużyną o niebo lepszą od Polesia. Pogoda nie dopisywała grze i było widać zmęczenie po obu stronach lecz wynik nosił nogi i napędzał coraz bardziej - dodaje.

"Michaś" nie ukrywa, że cieszy się, iż w najbliższy weekend zespół zagra z Mazowszem Stężyca. - To derby i zapewne będzie bardzo ciekawie. W Kocku pokazaliśmy ogromny charakter przy braku kilku podstawowych zawodników, lecz tego dnia nie było na nas mocnych. Młodzi zawodnicy z szeregów juniorów dostali szanse gry i ją wykorzystali. Psy szczekają, a Amator jedzie dalej - dodaje.

Reklama

Jeśli się nic nie zmieni, mecz pomiędzy Amatorem a Mazowszem odbędzie się 4 sierpnia o godz. 17:30. O wszelkich zmianach będziemy informować.

Amator Rososz-Leopoldów - Polesie Kock 6:3 (5:0)

Bramki: Masiczak x3, Janeczek x2, Jakubiec.

Amator: Warowny - Kalbarczyk, J. Polak, Pawlak, A. Kamiński, Kornas, B. Biłos (K. Pieńkosz), Jakubiec, Janeczek (K. Kamiński), P. Polak (M. Biłos), Masiczak (Ciota).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości