Etap gminny Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego zakończył się wręczeniem nagród uczestnikom, którzy w czterech grupach wiekowych zaprezentowali swoje prace. Organizatorem była gmina Kłoczew i miejscowy ośrodek kultury. Najlepsze prace przejdą do kolejnego etapu, pokazując społeczne znaczenie ochrony przeciwpożarowej.
W Kłoczewie wręczono statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom etapu gminnego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: OSP - strażacy w służbie drugiemu człowiekowi nie tylko w czasie pożaru.
Nagrody wręczali wójt gminy Kłoczew Zenon Stefanowski oraz druh Mariusz Popiołek, komendant gminny ZOSP RP w Kłoczewie.
Konkurs miał zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do zainteresowania się ochroną przeciwpożarową oraz pokazać, jak ważna jest praca strażaków podczas pożarów i innych zagrożeń. Uczestnicy rozwijali przy tym swoje umiejętności plastyczne i poznawali zasady bezpieczeństwa.
Na konkurs wpłynęły 23 prace w czterech grupach wiekowych. Dzieła nagrodzone i wyróżnione przekazano do etapu powiatowego, a organizatorzy podkreślają, że wszystkie prace zwracały uwagę pomysłowością, starannością i bogactwem kolorów.
Udział:
Wyróżnienia:
Udział:
Wyróżnienia:
Udział:
Etap gminny konkursu zorganizowali Urząd Gminy Kłoczew oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie. Prace laureatów wkrótce będą reprezentować gminę Kłoczew na etapie powiatowym.
Fot: Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze