- Transport realizowany przez naszą spółkę odbywa się bez problemów - mówi Ryszard Nowak, prezes spółki PKS Ryki
W poniedziałek, po kilkutygodniowej przerwie, na gminne drogi wróciły pojazdy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej z Ryk. Brak autobusów odczuli w szczególności mieszkańcy Stężycy i Dęblina oraz na czas ferii Nowodworu i Ułęża. W dwóch pierwszych gminach od początku roku zostały zawieszone niemal wszystkie linie. To wynik braku porozumienia pomiędzy tymi gminami, a starostwem powiatowym, które jest organizatorem komunikacji publicznej na ich terenie. Chodziło o zwrot kosztów, które musiałby ponieść powiat w związku z partycypowaniem w kosztach transportu.
- Od poniedziałku wszystko wróciło do normy - zaznacza Ryszard Nowak, prezes ryckiego PKS-u. - Mogę powiedzieć więcej. Tego dnia uruchomiliśmy 13 nowych linii - dodaje. Obecnie spółka realizuje kursy na 69 aktywnych liniach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A na zdjęciu to oczywiście te autobusy?)
A co pewnie nie odpowiadaja? A najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy wogole nie korzystali z pks.
A na zdjęciu to oczywiście te autobusy?)
A co pewnie nie odpowiadaja? A najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy wogole nie korzystali z pks.