Reklama

Autobusy wróciły do gmin. Jest 13 nowych linii

- Transport realizowany przez naszą spółkę odbywa się bez problemów - mówi Ryszard Nowak, prezes spółki PKS Ryki

W poniedziałek, po kilkutygodniowej przerwie, na gminne drogi wróciły pojazdy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej z Ryk. Brak autobusów odczuli w szczególności mieszkańcy Stężycy i Dęblina oraz na czas ferii Nowodworu i Ułęża. W dwóch pierwszych gminach od początku roku zostały zawieszone niemal wszystkie linie. To wynik braku porozumienia pomiędzy tymi gminami, a starostwem powiatowym, które jest organizatorem komunikacji publicznej na ich terenie. Chodziło o zwrot kosztów, które musiałby ponieść powiat w związku z partycypowaniem w kosztach transportu.

Od poniedziałku wszystko wróciło do normy - zaznacza Ryszard Nowak, prezes ryckiego PKS-u. - Mogę powiedzieć więcej. Tego dnia uruchomiliśmy 13 nowych linii - dodaje. Obecnie spółka realizuje kursy na 69 aktywnych liniach.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-02-02 13:27:11

    A na zdjęciu to oczywiście te autobusy?)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość 11 - niezalogowany 2020-02-06 12:55:28

    A co pewnie nie odpowiadaja? A najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy wogole nie korzystali z pks.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości