Reklama

Awaria wodociągu! Mieszkańcy bez wody

Mieszkańcy Kłoczewa muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody z powodu awarii wodociągu na ul. Szkolnej. Ekipy serwisowe już pracują nad usunięciem usterki i planują przywrócić dostawy około godziny 13:00. Gmina przeprasza za wszelkie niedogodności i prosi o cierpliwość.

Mieszkańcy Kłoczewa muszą się liczyć z przerwą w dostawie wody. Doszło do awarii wodociągu na ul. Szkolnej. Jak informuje Gmina Kłoczew, na miejscu pracują ekipy serwisowe, które mają jak najszybciej usunąć usterkę.

- Informujemy, że trwają prace serwisowe mające na celu usunięcie awarii na ul. Szkolnej w Kłoczewie - przekazuje urząd.

Według zapowiedzi dostawy wody mają zostać przywrócone około godziny 13:00.

- Przywrócenie dostaw wody przewidujemy około godz. 13:00. Za utrudnienia przepraszamy - czytamy w komunikacie gminy.

Reklama

Awaria oznacza czasowe niedogodności dla mieszkańców tej części miejscowości. Gmina apeluje o cierpliwość i zapewnia, że służby pracują nad szybkim usunięciem problemu.

Fot: AdobeStock

Źródło: Gmina Kłoczew Aktualizacja: 05/02/2026 16:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości