Orlęta Nowodwór w niedzielne południe podejmą Zawiszę Garbów. Faworytem meczu jest wicelider B klasy z Garbowa ale Orlęta nie zamierzają się poddawać.
W dwóch ostatnich kolejkach Orlęta zdobyli cztery punkty.Obecnie ekipa prowadzona przez Kamila Wojtasia zajmuje dziewiąte miejsce z siedmioma punktami. Wicelider z Garbowa ma ich dziewiętnaście.
Ostatnio idzie im całkiem nieźle - mówi Łukasz Wojtaś kapitan drużyny Orląt Nowodwór - Nie mamy zamiaru ułatwiać wygranej Zawiszy. Postaramy się wykorzystać nasze boisko, które będzie naszym dwunastym zawodnikiem. Wszyscy wiedzą, że jest ono specyficzne czyli nierówne. Gra z tzw. pierwszej piłki jest trudna dla tzw. ekip ,,technicznych''. Zawisza taką jest sądząc po miejscu w tabeli. Jak zagramy w optymalnym składzie stać nas na wygraną.
A klasa (II grupa) - 12 kolejka
Nowodwór (stadion) - 25 października 2020 (11:00)
Pozostałe mecze (25.10.2020.)
Czarni/Orlęta Dęblin - Gigant Przytoczno (14:30)
Cisy Nałęczów - Piekiełko Przykwa (11:00)
Legion Tomaszowice - Garbarnia II Kurów
Leokadiów - Stacja Nałęczów
Abramów - Powiślak II Końskowola.
UWAGA: Zgodnie z zarządzeniami rządu związanymi z pandemią Covid19 mecze są rozgrywane bez udziału publiczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze