Orlęta Nowodwór w trzeciej kolejce "Bundesligi" zagrają na własnym boisku, a ich rywalem będą rezerwy Garbarni Kurów.
W poprzedniej kolejce Orlęta po zaciętym meczu przegrały 3:4 z Piekiełkiem Przykwa w B-klasowych derbach powiatu ryckiego. Jako, że i w pierwszej kolejce nowodworzanie nie zdobyli punktów, bo przegrali 1:3 ze Stacją Nałęczów, to tym razem podopieczni trenera Kamila Wojtasia będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach. Czy to im się uda? Wszystko będzie zależało od tego, jaki skład uda się zebrać w niedzielne przedpołudnie. Jeżeli będzie on zbliżony do optymalnego, to Orlęta są w stanie powalczyć o korzystny wynik.
------------------
B klasa (II grupa) - 3 kolejka
Nowodwór (Stadion Gminny), 6 września (11:00)
Orlęta Nowodwór - Garbarnia II Kurów
Pozostałe mecze (6 września)
GKS Abramów - Czarni-Orlęta Dęblin (15:00), Zawisza Garbów - Piekiełko Przykwa (11:00), Cisy Nałęczów - KS Uniszowice, SKS Leokadiów - Legion Tomaszowice, Powiślak II Końskowola -Stacja Nałęczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze