Orlęta Nowodwór w niedzielę zagrają wyjazdowe spotkanie z rezerwami Powiślaka Końskowola. Początek meczu o godz.11 w Końskowoli
W ostatnich trzech meczach Orlęta zdobyły pięć z ośmiu dotychczas zdobytych punktów. Szczególnie cenny był ostatni remis 2:2 z Zawiszą Garbów. Punkt zdobyty z drugą ekipą ligi bardzo podbudował morale drużyny. Dlatego Kamil Wojtaś trener Orląt zapowiada,że do Końskowoli jadą po punkty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze