Orlęta Nowodwór sezon 2020/21 w B klasie rozpoczynają meczem ze Stacją Nałęczów.
Stacja Nałęczów, to klub, który powstał w roku 2020 i w rozgrywkach Lubelskiego Związku Piłki Nożnej będzie dopiero debiutował.
- Siłą rzeczy niewiele mogę powiedzieć o ty m przeciwniku, bo go praktycznie nie znam - przyznaje Kamil Wojtaś, trener Orląt Nowodwór. - Ten mecz będziemy chcieli zacząć ostrożnie, poznać przeciwnika. Oczywiście naszym głównym celem w tym spotkaniu jest zwycięstwo i zdobycie trzech punktów. Niestety, już dzisiaj wiem, że nie będę miał do dyspozycji wszystkich chłopaków, bo część z różnych przyczyn się wykruszyła. Mimo to chcemy wygrać, żeby dobrze zacząć ten sezon. W tym roku chcemy poprawić naszą pozycję z ostatnich lat i wskoczyć do górnej części B-klasowej tabeli.
----------------
B klasa (II grupa) - 1 kolejka
Nowodwór (Stadion Gminny), 23 sierpnia (15:00)
Orlęta Nowodwór - Stacja Nałęczów
Pozostałe mecze (23.08.2020)
Cisy Nałęczów - Czarni-Orlęta Dęblin (11:00), GKS Abramów - Piekiełko Przykwa (15:00), Legion Tomaszowice - KS Uniszowice, SKS Leokadiów - Garbarnia II Kurów, Zawisza Garbów - Powiślak II Końskowola.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To w powiecie jest tylko jeden klub?
To w powiecie jest tylko jeden klub?