Piekiełko Przykwa w niedzielę, 6 września, pojedzie do Garbowa, gdzie zagra z miejscowym Zawiszą mecz 3 kolejki B klasy.
Dla podopiecznych trenera Roberta Piotrowskiego będzie to ciężki mecz, bowiem gościć będą na boisku lidera II grupy "Bundesligi". W dwóch pierwszych kolejkach Zawisza strzelił 10 goli i stracił zaledwie jednego. Przykwianie na inaugurację rozgrywek przegrali 0:1 z Abramowie z tamtejszym GKS-em, a w drugiej kolejce pokonali 4:3 Orlęta Nowodwór w B-klasowych derbach powiatu ryckiego. Wygranie meczu w Garbowie, to będzie dla Piekiełka ciężkie zadanie, ale przecież nie niewykonalne. Czy przykwianie wrócą jutro do domu z punktami? Oby...
------------------
B klasa (II grupa) - 3 kolejka
Nowodwór (Stadion Gminny), 6 września (11:00)
Zawisza Garbów - Piekiełko Przykwa
Pozostałe mecze (6 września)
GKS Abramów - Czarni-Orlęta Dęblin (15:00), Orlęta Nowodwór - Garbarnia II Kurów (11:00), Cisy Nałęczów - KS Uniszowice, SKS Leokadiów - Legion Tomaszowice, Powiślak II Końskowola -Stacja Nałęczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze