Reklama

Bazanów lepszy od Urzędu Marszałkowskiego

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starym Bazanowie wygrali 10:5 z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie w towarzyskim meczu piłkarskim.

To było wielkie wydarzenie w życiu Szkoły Podstawowej w Starym Bazanowie. Przyjechali tutaj pracownicy Urzędu Marszałkowskiego z Lublina, żeby zagrać mecz piłkarski z reprezentacją miejscowej szkoły.

- "Od podwórka na boisko" taki był tytuł tego wydarzenia, które dzisiaj miało miejsce w Starym Bazanowie - mówi Michał Mulawa, wicemarszałek województwa lubelskiego. - Jest to inicjatywa Departamentu Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego i tych boisk jest już około trzydziestu. Do Starego Bazanowa przyjechaliśmy na zaproszenie radnego wojewódzkiego Leszka Kowalczyka i Jarosława Żaczka, burmistrza Ryk. Przegraliśmy z ambitną drużyną z miejscowej szkoły, mimo że wystąpiliśmy w najsilniejszym składzie. A już poważnie mówiąc, to najważniejsza była zabawa, a ta jak było widać była przednia.

Reklama

Drużyna SP w Starym Bazanowie wzmocniona została dwoma młodymi zawodnikami Chełmianki i bardzo dobrze sobie radziła, mimo że warunkami fizycznymi przewyższali ich reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego. Ostatecznie wygrała młodość, a w nagrodę zwycięzcy otrzymali okazały puchar i medale oraz nagrody rzeczowe: torba sportowa, bidon, ręcznik i piłkę nożną.

Pełna relacja oraz opinie o tym wydarzeniu w Starym Bazanowie, które było nagrywane przez TVP Lublin, w najbliższym numerze Twojego Głosu.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości