Było wzruszająco, wesoło, muzycznie i energetycznie. Podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Ułężu zaprosili mieszkańców gminy na jasełka i spotkanie wigilijne
W przedsięwzięciu zaprezentowały się wszystkie grupy artystyczne prowadzone w GOKiB: taneczna pod opieką Gabrieli Machul, wokalna - Wiktorii Orłowskiej i teatralna - Natalii Babickiej. Pełne ekspresji przedstawienia nawiązywało do wędrówki Trzech Mędrców w poszukiwaniu nowo narodzonego Mesjasza. Po długiej drodze i kilku ważnych spotkaniach, udało im się dotrzeć do betlejemskiej stajenki. Finał więc nie mógł się odbyć gdzie indziej, jak u Świętej Rodziny.
Same jasełka nie wyczerpały programu czwartkowego wieczoru. Po świątecznych życzeniach dyrektor GOKiB Marzeny Król i kierownik biblioteki Marioli Kurek, zostały rozdane opłatki. A to zapoczątkowało moment składania życzeń, jakimi obdarowywali siebie na wzajem mieszkańcy i goście. Chętni mogli też skosztować słodkich wypieków i wigilijnego kompotu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze