Reklama

Betlejem na scenie w Ułężu

Było wzruszająco, wesoło, muzycznie i energetycznie. Podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Ułężu zaprosili mieszkańców gminy na jasełka i spotkanie wigilijne

W przedsięwzięciu zaprezentowały się wszystkie grupy artystyczne prowadzone w GOKiB: taneczna pod opieką Gabrieli Machul, wokalna - Wiktorii Orłowskiej i teatralna - Natalii Babickiej. Pełne ekspresji przedstawienia nawiązywało do wędrówki Trzech Mędrców w poszukiwaniu nowo narodzonego Mesjasza. Po długiej drodze i kilku ważnych spotkaniach, udało im się dotrzeć do betlejemskiej stajenki. Finał więc nie mógł się odbyć gdzie indziej, jak u Świętej Rodziny.

Same jasełka nie wyczerpały programu czwartkowego wieczoru. Po świątecznych życzeniach dyrektor GOKiB Marzeny Król i kierownik biblioteki Marioli Kurek, zostały rozdane opłatki. A to zapoczątkowało moment składania życzeń, jakimi obdarowywali siebie na wzajem mieszkańcy i goście. Chętni mogli też skosztować słodkich wypieków i wigilijnego kompotu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/12/2025 09:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości