Reklama

Biskup poświęcił nową szpitalną kaplicę

06/04/2018 11:58
Józef Guzdek, biskup polowy Wojska Polskiego odwiedził 6 Wojskowy Szpital we czwartek. Erygował i poświęcił nowo powstałą szpitalną kaplicę.

Miejsce do modlitwy, którego do tej pory brakowało w lecznicy znajduje się na najniższym poziomie budynku.

- Kiedy człowiek jest chory szpital staje się jego drugim domem. Wtedy nie może pójść do kościoła, więc kościół musi przyjść do niego - mówi Józef Guzdek. - To że powstała ta kaplica to wspaniała sprawa bo modlitwa pomaga w wyzdrowieniu. Daje "powera" w powrocie do sił - dodaje.

 

Więcej w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości