Koncert plenerowy na Nabrzeżu Wisły z gwiazdą wieczoru - zespołem OMEN ReAnimacje. Energiczne brzmienia rocka, bluesa i jazzu porwały tłumy. Młode talenty i współpraca partnerów dopełniły atmosferę.
Nabrzeże Wisły rozbrzmiewało muzyką. W piątkowy wieczór, 25 lipca, odbył się tam koncert plenerowy. Zorganizował go Miejski Dom Kultury w Dęblinie. Gwiazdą wieczoru była formacja OMEN ReAnimacje. Zespół zaprezentował energetyczną mieszankę bluesa, rocka i jazzu. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców.
Na scenie wystąpił zespół OMEN ReAnimacje w swoim pełnym składzie. Publiczność usłyszała Tomka „Azję” Mikuska (wokal), Jurka „Ryfiarza” Wiencka (gitara) oraz Waldemara „Bur-zego” Bieńczaka (gitara basowa). Skład uzupełnili Darek „Vega” Kołodziejek (gitara, wokal), Ireneusz „Iras” Jurkowski (instrumenty klawiszowe), Piotr „Stioopa” Wiencek (gitara) i Grzegorz „Bajan” Miłosz (perkusja). Ich profesjonalizm i charyzma porwały zgromadzonych do zabawy.
Przed główną gwiazdą zaprezentowali się młodzi artyści. Byli to uczestnicy zajęć artystycznych prowadzonych przez MDK Dęblin. Jako suport wystąpili: Adam Stoń, Szymon Haba oraz Oliver Pastor. Zostali oni ciepło przyjęci przez publiczność i doskonale przygotowali atmosferę przed głównym występem.
Wydarzenie oficjalnie otworzyła Dyrektor Miejskiego Domu Kultury, Anna Żaczek. Wśród publiczności obecny był również Burmistrz Miasta Dęblin, Roman Dariusz Bytniewski.
Organizacja koncertu była możliwa dzięki szerokiej współpracy. Pomoc w budowie sceny zapewniły Zarząd Osiedli Starówka i Irena. Niezbędny transport sprzętu zorganizował Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Dęblinie. Organizatorzy podkreślają, że sukces wydarzenia to efekt zaangażowania wielu partnerów i wspaniałej frekwencji mieszkańców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze