Społeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Bobrownikach świętowała Dzień Matki
Uczniowie klas 0-III (27 maja) zaprosili na szkolną akademię najbliższe i najważniejsze osoby w swoim życiu – swoje Mamy.
Dzieci prezentowały wiersze i śpiewały piosenki, w których wyrażały swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość i serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza. Mamusie z uśmiechem, ale czasem i z łezką wzruszenia, oglądały występy.
Na zakończenie rodzicielki otrzymały od swoich pociech serdeczne życzenia, dyplomy, własnoręcznie wykonane upominki oraz kwiaty.
Do występu przygotowały dzieci wychowawczynie: Joanna Jaguś, Marzena Leń, Mariola Tryka oraz Martyna Musińska.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze