Reklama

BOBROWNIKI. Radośnie świętowali Dzień Dziecka

Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach zorganizował wielki festyn z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek (20 czerwca) na boisku szkolnym w Bobrownikach było głośno, kolorowo i radośnie. Wszystko za sprawa pikniku, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły wraz z wychowawcami i rodzicami. 

Atrakcji nie brakowało. Były dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy i zabawy oraz pokaz strażacki z laniem wody, który pomógł przetrwać ten upalny dzień. Dzieci tańczyły "Belgijkę", grali w siatkówkę i piłkę nożną. dodatkową atrakcją były "żywe maskotki" Mrówki i Rykusia.

- Bardzo dobrze bawiłam się na festynie. Najlepsze było lanie wody przez strażaków. Dzięki temu można było się fajnie schłodzić w ten gorący dzień - mówi Asia Królik, uczennica klasy VI.

Reklama

- Festyn bardzo mi się podobał. Mieliśmy dużo atrakcji i wolny dzień od lekcji. Zagrała z nami w piłkę wielka maskotka Mrówki - dodaje jej rówieśnik, Wojtek Strarzyński. -Mam nadzieję, że za rok taka impreza będzie ponownie zorganizowana - podsumowuje uczeń Maciej Adamczyk. 

Uczestnikom nie brakowało energii. Mogli posilić się kiełbaskami z grilla, pizzą, popcornem i watą cukrową. Festyn nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie społeczności szkoły oraz rodziców, którzy 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości