Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach zorganizował wielki festyn z okazji Dnia Dziecka
W poniedziałek (20 czerwca) na boisku szkolnym w Bobrownikach było głośno, kolorowo i radośnie. Wszystko za sprawa pikniku, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły wraz z wychowawcami i rodzicami.
Atrakcji nie brakowało. Były dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy i zabawy oraz pokaz strażacki z laniem wody, który pomógł przetrwać ten upalny dzień. Dzieci tańczyły "Belgijkę", grali w siatkówkę i piłkę nożną. dodatkową atrakcją były "żywe maskotki" Mrówki i Rykusia.
- Bardzo dobrze bawiłam się na festynie. Najlepsze było lanie wody przez strażaków. Dzięki temu można było się fajnie schłodzić w ten gorący dzień - mówi Asia Królik, uczennica klasy VI.
- Festyn bardzo mi się podobał. Mieliśmy dużo atrakcji i wolny dzień od lekcji. Zagrała z nami w piłkę wielka maskotka Mrówki - dodaje jej rówieśnik, Wojtek Strarzyński. -Mam nadzieję, że za rok taka impreza będzie ponownie zorganizowana - podsumowuje uczeń Maciej Adamczyk.
Uczestnikom nie brakowało energii. Mogli posilić się kiełbaskami z grilla, pizzą, popcornem i watą cukrową. Festyn nie byłby możliwy gdyby nie zaangażowanie społeczności szkoły oraz rodziców, którzy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze