Reklama

Była księgowa OPS przegrała w sądzie

Sąd Rejonowy w Puławach oddalił pozew Sylwii Ż.

Była księgowa uważa, że jej dyscyplinarne zwolnienie z pracy było bezpodstawne. Pozwała pracodawcę. Żądała wypłaty 15 tys. zł odszkodowania. Nieprawidłowości w księgowaniu w ryckim Ośrodku Pomocy Społecznej wykazała kontrola Regionalnej Izby Obrachunkowej. Kontrolerzy sprawdzili prowadzenie księgowości w latach 2016-17. Stwierdzono szereg nieprawidłowości, m.in. brak wydruków papierowych ksiąg głównych, chociaż to ustawowy obowiązek.

Sąd oddalił pozew byłej księgowej przeciwko OPS. - Wyrok w pełni nas satysfakcjonuje - mówi mecenas Ireneusz Jach, który reprezentował OPS przed sądem. Wyrok jest nieprawomocny.

Reklama

Więcej w najbliższym wydaniu Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości