Zakończył się proces jaki wytoczył były dębliński radny Andrzej Banaś wydawcom puławskiej gazety "Tygodnik Powiśla".
11 grudnia przed Sądem Rejonowym w Rykach zapadł wyrok. Sąd orzekł, że Anna F. oraz Marcin M. pomówili Andrzeja Banasia na łamach swojego periodyku co mogło poniżyć skarżącego w oczach opinii publicznej i narazić na utratę zaufania potrzebnego na stanowisku radnego.
Przypomnijmy, że Andrzej Banaś oskarżył wydawcę oraz redaktor naczelną "Tygodnika Powiśle" o znieważenie oraz zniesławienie jego osoby na łamach "TP" w numerze z 9 listopada 2016 roku.
O tym ile jakie grzywny muszą zapłacić Anna F. oraz Marcin M. oraz ile z tego będzie miał były radny przeczytacie w środowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze