Reklama

Były radny wygrywa w sądzie z dziennikarzami. Posypały się grzywny

17/12/2018 15:38
Zakończył się proces jaki wytoczył były dębliński radny Andrzej Banaś wydawcom puławskiej gazety "Tygodnik Powiśla".

11 grudnia przed Sądem Rejonowym w Rykach zapadł wyrok. Sąd orzekł, że Anna F. oraz Marcin M. pomówili Andrzeja Banasia na łamach swojego periodyku co mogło poniżyć skarżącego w oczach opinii publicznej i narazić na utratę zaufania potrzebnego na stanowisku radnego.

Przypomnijmy, że Andrzej Banaś oskarżył wydawcę oraz redaktor naczelną "Tygodnika Powiśle" o znieważenie oraz zniesławienie jego osoby na łamach "TP" w numerze z 9 listopada 2016 roku.

O tym ile jakie grzywny muszą zapłacić Anna F. oraz Marcin M. oraz ile z tego będzie miał były radny przeczytacie w środowym wydaniu "Twojego Głosu".

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości