Reklama

Cezary Adamski: Myślałem, że strzelimy im 5 goli

Czarni 1947 Dęblin przegrali w Wilkowie na inaugurację A klasowego sezonu 2022/23 z Wilkami 2:1. Gola dla Czarnych zdobył Cezary Adamski

To nie tak miało być. Czarni mieli wygrać i z radością wrócić do Dęblina. Niestety wyszło odwrotnie. Choć przez większość spotkania to Czarni dominowali na boisku to zeszli z niego w roli pokonanych. 

Cezary Adamski (trener i zawodnik Czarnych 1947 Dęblin)

Pierwsze spotkanie w klasie A nie poszło po naszej myśli. Niestety przegraliśmy z Wilkami 2:1. Od samego początku nasz zespół prowadził grę i nie dawał szans na zbudowanie akcji drużynie przeciwnej. Prowadziliśmy 1:0 i wydawać by się mogło, że mecz mamy pod kontrolą. Wtedy myślałem, że im strzelimy jeszcze z 5 goli. A tu psikus. Stwarzaliśmy sobie okazje do podwyższenia wyniku lecz nasza skuteczność zawodziła. Zabrakło szczęścia. Zaledwie w 5 minut, jak się później okazało,  drużyna z Wilkowa rozstrzygnęła losy meczu. Po słabych naszych dośrodkowaniach przechwyciła piłkę i wykonała dwie kontry, z których strzelili dwie bramki. Skuteczność mieli 100 procentową ponieważ oddali w całym meczu oddali tylko te dwa celne  strzały. Do przerwy było 2:1 i taki wynik pozostał do końca. W drugiej połowie mogliśmy wykorzystać dwie dogodne sytuacje lecz w tym meczu szczęście było po stronie drużyny przeciwnej. Pod koniec spotkania miałem szanse strzelić drugiego gola ale dobrą interwencją popisał się bramkarz parując piłkę na poprzeczkę. Niestety punkty zostały w Wilkowie. Nie załamujemy się i walczymy dalej. Kolejne spotkanie z Mazowszem Stężyca w Dęblinie. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości