Czarni 1947 Dęblin przegrali w Wilkowie na inaugurację A klasowego sezonu 2022/23 z Wilkami 2:1. Gola dla Czarnych zdobył Cezary Adamski
To nie tak miało być. Czarni mieli wygrać i z radością wrócić do Dęblina. Niestety wyszło odwrotnie. Choć przez większość spotkania to Czarni dominowali na boisku to zeszli z niego w roli pokonanych.
Cezary Adamski (trener i zawodnik Czarnych 1947 Dęblin)
Pierwsze spotkanie w klasie A nie poszło po naszej myśli. Niestety przegraliśmy z Wilkami 2:1. Od samego początku nasz zespół prowadził grę i nie dawał szans na zbudowanie akcji drużynie przeciwnej. Prowadziliśmy 1:0 i wydawać by się mogło, że mecz mamy pod kontrolą. Wtedy myślałem, że im strzelimy jeszcze z 5 goli. A tu psikus. Stwarzaliśmy sobie okazje do podwyższenia wyniku lecz nasza skuteczność zawodziła. Zabrakło szczęścia. Zaledwie w 5 minut, jak się później okazało, drużyna z Wilkowa rozstrzygnęła losy meczu. Po słabych naszych dośrodkowaniach przechwyciła piłkę i wykonała dwie kontry, z których strzelili dwie bramki. Skuteczność mieli 100 procentową ponieważ oddali w całym meczu oddali tylko te dwa celne strzały. Do przerwy było 2:1 i taki wynik pozostał do końca. W drugiej połowie mogliśmy wykorzystać dwie dogodne sytuacje lecz w tym meczu szczęście było po stronie drużyny przeciwnej. Pod koniec spotkania miałem szanse strzelić drugiego gola ale dobrą interwencją popisał się bramkarz parując piłkę na poprzeczkę. Niestety punkty zostały w Wilkowie. Nie załamujemy się i walczymy dalej. Kolejne spotkanie z Mazowszem Stężyca w Dęblinie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze