Reklama

Chcą budowy skateparku w Rykach

Na stronie Petycje Obywatelskie Avaaz pojawiła się petycja dotycząca budowy w Rykach SkateParku

Akcję założył internauta „Bartek J.” Petycję kieruje do władz miasta z burmistrzem na czele i liczy na podpisy osób, które widzą potrzebę wybudowania takiego obiektu w mieście.

„Osoby jeżdżące na hulajnogach, BMXach, deskorolkach i rowerach nie mają gdzie jeździć. Muszą posługiwać się krawężnikami, ławkami itp. rzeczami. Co nie podoba się jednak innym mieszkańcom miasta. Dojazdy na najbliższe skateparki są kosztowne. Myślę, że byłaby to bardzo rozsądna zmiana dla osób jeżdżących na wymienionych wcześniej pojazdach, bo będą mieli gdzie jeździć i nie będą przy tym niszczyć bądź rysować krawężników” - czytamy w uzasadnieniu petycji. - „W imieniu tych osób (głównie dzieci) proszę o podpisanie petycji w celu zbudowania skateparku” - pisze na koniec Bartek J.

Reklama

Do tej pory (17 sierpnia) petycję podpisało 418 osób.

Akcja dostępną jest TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-17 22:35:49

    Super sprawa, burmistrz OK więc wyrazi zgodę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    1 - niezalogowany 2019-08-17 22:42:43

    Zrobią boksa, dwie rampy i barierki... i nazwą to skatepark tak jak to zrobili w Niemcach pod Lublinem Albo w Kraśniku . A dzieciaki itak będą katować na street-cię...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-17 23:22:26

    Nie jestem za tym. Lepiej żeby zrobili coś dla starszych ludzi. Jakiś park gdzie możnaby było się piwa napić z kulturą i posiedzieć, pogadać. Ale jeśli możnaby było jakoś pogodzić te dwa miejsca to mogłyby być obydwa...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości