Gmina Ułęż szuka pracownika na stanowisko do spraw księgowości i rozliczeń
Do 3 czerwca mogą składać swoje dokumenty osoby, które chcą pracować jako urzędnik w gminie Ułęż. Właśnie ogłoszono konkurs na stanowisko ds. księgowości i rozliczeń.
Nie trzeba mieć skończonych studiów ekonomicznych. Wystarczy wykształcenie średnie rachunkowe lub ekonomiczne. Oprócz tego należy spełnić szereg wymagań przyszłego pracodawcy. Jest to m.in. znajomość ustaw o samorządzie gminnym, finansach publicznych czy ochronie danych osobowych.
Więcej informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej gminy Ułęż.
fot. pixabay.com
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze