Reklama

Ciało mężczyzny znalezione w wodzie

Zwłoki znajdowały się w jednym ze stawów w Podlodowie

Dzisiaj rano w miejscowości Podlodów znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w wodzie tuż przy drodze gminnej prowadzącej do DK 48. W tym miejscu znajduje się kilka stawów hodowlanych.

Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną. Strażacy mieli za zadanie wyciągnąć ciało z wody na suchy ląd natomiast patrol policji zabezpiecza miejsce zdarzenia.

Trwa oczekiwanie na przyjazd prokuratora.

Z naszych ustaleń wynika, że ofiarą może być 66-letni mieszkaniec jednej z okolicznych miejscowości.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości