BMW 330i XDrive GT ma pod maską dwulitrowy benzynowy silnik o mocy 250 koni mechanicznych
Ryccy policjanci z wydziału drogowego mają nowy samochód do ścigania piratów drogowych. To BMW 330i XDrive GT. Pojazd został przekazany w piątek. - Pochodzi z centralnego zakupu Komendy Głównej Policji. Kosztował 231 tys. zł - informuje podkom. Jarosław Chmielewski z ryckiej policji. Auto ma pod maską dwulitrowy benzynowy silnik o mocy 250 koni mechanicznych. Do tego napęd na cztery koła oraz automatyczną skrzynię biegów. - Nasi policjanci już zostali przeszkoleni do jazdy nowym samochodem - dodaje podkom. Chmielewski.
Czarna "beemka" ma na pokładzie zamontowany prędkościomierz kontrolny typu videorapid 2A. Wideorejestrator wykorzystywany będzie w codziennej służbie w ramach nadzoru nad ruchem na drogach powiatu ryckiego. - W szczególności na drodze ekspresowej nr 17 - zaznacza policjant.
W uroczystości przekazania pojazdu oprócz kierownictwa ryckiej jednostki udział wziął ks. Tadeusz Lament, kapelan ryckich stróżów prawa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W końcu skądś trzeba brać kasę na populistyczne i socjalistyczne rozdawnictwo obecnej ekipy rządzącej. A swoją drogą to za jakie zasługi dostali ryccy policjanci ten wózek? Bo na pewno nie za wyczyny a\'la Kulej i Szczepański rodem z filmu "Przepraszam czy tu biją".
W końcu skądś trzeba brać kasę na populistyczne i socjalistyczne rozdawnictwo obecnej ekipy rządzącej. A swoją drogą to za jakie zasługi dostali ryccy policjanci ten wózek? Bo na pewno nie za wyczyny a\'la Kulej i Szczepański rodem z filmu "Przepraszam czy tu biją".