Czarni Dęblin przegrali 1:2 z Wilkami Wilków w pierwszym meczu sezonu 2022/23 w A klasie. Gola dla Czarnych strzelił grający trener Cezary Adamski
W 13 minucie Cezary Adamski popisał się pięknym uderzeniem z własnej połowy, które wpadło "za kołnierz" bramkarza gospodarzy i dęblinianie objęli prowadzenie. Niestety, dwie kontry, w 35 i 40 minucie, przyniosły gole i do przerwy był wynik 2:1 dla Wilków. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i mecz zakończył się wygraną ekipy z Wilkowa.
W najbliższą sobotę Czarni zagrają na własnym boisku z Mazowszem Stężyca. Zapowiada się ciekawy pojedynek derbowy powiatu ryckiego, tym bardziej, że obie drużyny przegrały na inaugurację rozgrywek w A klasie. Przypomnę, że w sobotę Mazowsze na własnym boisku uległo 1:4 Garbarni Kurów.
-----------------
A klasa - 1 kolejka
Wilków, 21 sierpnia
Wilki Wilków 2 (2)
Czarni Dęblin 1 (1)
Gol dla Czarnych: Cezary Adamski.
Czarni:
Jakub Kępka - Paweł Marczak (85. Michał Zdunek), Cezary Adamski, Paweł Zagożdżon (88. Daniel Cienkowski), Artur Szlendak, Wiktor Potyra, Marcin Olender, Aleksy Lisowski (46. Dominik Surmacz), Mateusz Marczak (63. Paweł Cienkowski), Konrad Łętowski (76. Eryk Świątek), Piotr Komosa (73. Tomasz Sikora). Trener: Cezary Adamski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze