Reklama

Czy kierowcy z powiatu ruszą po paliwo? "Dzisiaj sprzedałem dwukrotnie więcej niż zazwyczaj"

Czy to cisza przed burzą? Jak przekonują fachowcy, w najbliższym czasie nie będzie wielkiego skoku cen paliw.

Trzeba pamiętać, iż od 1 styczniw wzrośnie VAT z 8 do 23 procent na paliwo. Wszystko powinno zmienić się w lutym, kiedy embargo obejmie rosyjski diesel. Czy za kilkadziesiąt godzin będziemy więcej płacić za benzynę, autogaz i diesla? Jak da się słyszeć, w najbliższym czasie kierowcy mogą spodziewać się co najmniej kilkunastu groszy więcej za litr paliwa.

- Niektórzy boją się drastycznych podwyżek i tankują auta do pełna. Dzisiaj sprzedałem dwa razy tyle litrów niż zazwyczaj. Jestem ciekawy, jak będzie wyglądała sytuacja w ostatni dzień roku. Sądzę, że ludzie ruszą na stacje i pojawią się kolejki -  usłyszeliśmy na jednej z dęblińskich stacji.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości