Reklama

Czytanie na ekranie

Ryccy policjanci postanowili umilić dzieciom czas podczas tegorocznych ferii zimowych, które w tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną, ograniczają się głównie do zajęć i spotkań on-line

Akcja odbyła się na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy. Specjalnie dla najmłodszych fragment bajki „Bon czy ton. Savoir- vivre dla dzieci" przeczytał oficer prasowy Komendy w Rykach.

W czasie pandemii, kiedy kontakty międzyludzkie są ograniczone, a uczniowie obecnie mają ferie zimowe, Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Stężycy zainicjowali dla najmłodszych wspólne czytanie na ekranie.

W akcji czytania książki pt. „Bon czy ton. Savoir- vivre dla dzieci" autorstwa Grzegorza Kasdepke wzięło udział wiele osób. Jednym z nich był policjant ryckiej komendy Policji. Korzystając z tej sposobności oficer prasowy przeczytał specjalnie dla najmłodszych odbiorców fragment pt. "Dziękuję". Materiał został opublikowany na portalu społecznościowym ośrodka kultury oraz biblioteki.

Reklama

st. asp. Radosław Żmuda]

opr. Tomasz Kępka

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości