Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie z dumą ogłosiła laureatów konkursu „Czytelnik Roku 2024” w Filii Rycice. W kategorii dziecięcej triumfowali Kazimierz Tertil (89 przeczytanych książek) i Stanisław Sadura (87 książek). Wśród dorosłych najwięcej pozycji przeczytała Pani Grażyna Życka (117 książek), tuż za nią uplasowały się Pani Jadwiga Ługowska (90 książek) oraz Pani Katarzyna Chochowska (80 książek).
Biblioteka podkreśla, że konkurs promuje zamiłowanie do literatury oraz rozwija kulturę czytelniczą w lokalnej społeczności. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zachęcamy do dalszego odkrywania książkowych światów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze